środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragiczny wypadek! 2-latek wypadł z okna!

Tragiczny wypadek! 2-latek wypadł z okna!

W Warszawie doszło do tragicznego wypadku. 2-latek wypadł z okna budynku. Jego stan jest bardzo ciężki.

Tragiczny wypadek!

Na warszawskim Żoliborzu doszło do bardzo niebezpiecznego wypadku 2-latka. Chłopiec wypadł z okna na drugim piętrze. Policja potwierdziła doniesienia o upadku chłopca, jednak nie chce zdradzać szczegółów prowadzonego śledztwa.

Wiadomo jednak, że chłopiec wypadł z drugiego piętra, a na miejsce wezwano odpowiednie służby. Pojawiła się policja oraz pogotowie ratunkowe. W momencie przybycia chłopiec był nieprzytomny i nie oddychał.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach''

Stan bardzo ciężki

Nie wiadomo jak długo chłopiec leżał nieprzytomny na ziemi zanim pojawiły się służby. Jednak zaraz po przybyciu karetki przystąpiono do akcji ratunkowej. Przez długi czas pomimo reanimacji 2-latek nie reagował.

Chłopca w stanie bardzo ciężkim zabrano do szpitala. Nie ma jeszcze pewności, że z tego wyjdzie. Z informacji przekazanych przez rzeczniczkę prasową Komendy Stołecznej Policji wynika, że w mieszkaniu przebywały trzy osoby, z czego jedna była pod wpływem alkoholu.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''
ŹródłoSE/WP

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
2
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...