środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragiczny pożar! Nie żyje 10-latek

Tragiczny pożar! Nie żyje 10-latek

W nocy wybuchł straszliwy pożar w jednym ze Szczecińskich mieszkań. Niestety 10-latka nie udało się uratować i zmarł.

Pożar

W nocy wybuchł pożar w dwurodzinnym domu w Szczecinie. Jak poinformował rzecznik komendanta wojewódzkiego PSP kpt. Tomasz Kubiak, pożar wybuchł w mieszkaniu przy ulicy Różany Zakątek na osiedlu Krzekowo-Bezrzecze.

Mieszkańcy części domu, w której zaczął się pożar częściowo samodzielnie wydostali się na zewnątrz. Rodzice i jedno dziecko w miarę bezpiecznie wyszli o własnych siłach. Zarówno kobieta jak i mężczyzna doznali poparzeń. W mieszkaniu strażacy odnaleźli drugie dziecko pary.

Nie żyje kolejna legendarna postać! Zmarł wspaniały aktor

Śmierć 10-latka

Strażacy znaleźli 10-latka, który był w bardzo złym stanie. Konieczne było podjęcie resuscytacji. Z informacji jakie podaje rzecznik trwała ona również podczas transportu chłopca do szpitala. Dziecka nie udało się uratować.

Ogień, który swój początek miał na poddaszu, przeniósł się również na drugie mieszkanie w budynku. Jego mieszkańcy ewakuowali się o własnych siłach jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
pożar
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...