środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragiczny finał polowania na pedofila!

Tragiczny finał polowania na pedofila!

Do tragicznych wydarzeń doszło w Wejherowie. Mężczyzna, który był podejrzany o pedofilię rzucił się pod pociąg.

Łowcy pedofili

Z ustaleń śledczych wynika, że 47-letni mężczyzna szukał kontaktu z nieletnimi oraz dziećmi w internecie. Przez cały czas był przekonany, że koresponduje z małoletnimi, jednak po drugiej stronie ekranu siedzieli łowcy pedofili.

To łowcy doprowadzili do konfrontacji z 47-latkiem. Całą swoją akcję transmitowali na żywo w mediach społecznościowych. Każdy kto obejrzał nagranie mógł zobaczyć twarz podejrzanego. Po tych zdarzeniach mężczyzna został zatrzymany przez policję.

Martwy płód znaleziony w oczyszczalni ścieków! Policja apeluje o pomoc

Odebrał sobie życie

47-latek został zatrzymany, a następnie usłyszał zarzuty prokuratora. Został oskarżony o kontakty z małoletnimi i proponowanie im intymnych spotkań. Z nieoficjalnych informacji wynika, że wysyłał im również treści pornograficzne. Po postawieniu wyrzutów mężczyzna wyszedł na wolność.

Policja zdecydowała się na zastosowanie wobec niego dozoru policyjnego oraz dostał zakaz kontaktowania się z małoletnimi poniżej 15 roku życia. Chwilę po wyjściu z aresztu mężczyzna poszedł na dworzec PKP i rzucił się pod pociąg. Zginął na miejscu. Lekarz, który pojawił się na dworcu stwierdził zgon.

Andrzej Duda wyśmiany! Wstyd dla Polski

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
pedofil
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...