poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragiczna śmierć w lubelskim szpitalu! 21-latka umierała w cierpieniach

Tragiczna śmierć w lubelskim szpitalu! 21-latka umierała w cierpieniach

Tragedia na oddziale Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublinie. Młoda kobieta walczyła o życie. Świadek ,,Dziennika Wschodniego” zrelacjonował śmierć 21-latki.

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Tragiczna śmierć w szpitalu

Tragedia w szpitalu. Dziennik Wschodni przekazał relację świadka tego zdarzenia: ,,Młoda kobieta w wieku 21 lat, została tu przywieziona w sobotę 9 października wieczorem. Wszystko słyszałem, bo byłem w sali nieopodal, a drzwi były otwarte. Została przebrana w piżamę, przy okazji pojawiły się jakieś dziwne, niestosowne teksty i śmiechy. Ktoś powiedział: poleżysz sobie troszkę w pasach to się uspokoisz. I zamknęli ją w sali. A ona jeszcze krzyczała i prosiła, żeby wezwać jej ojca”

Szokujące słowa ojca Rydzyka! Niewiarygodne co powiedział

,,Było bardzo głośno”

Świadek powiedział, ze kobieta walczyła o życie: ,,Po kilku godzinach, w sali w której znajdowała się dziewczyna, zaczął się nagły ruch. – Było około godziny 5-6 nad ranem. Pielęgniarka zorientowała się, że trzeba kogoś wezwać. Było bardzo głośno, wszyscy widzieli jak była reanimowana. Używano defibrylatora”

Wielka wpadka Leszka Millera! Monika Olejnik zareagowała

Doktor wyjaśnia

Doktor Marek Domański, zastępca dyrektora Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublinie wyjaśnia: ,,Wezwano zespół reanimacyjny. Reanimacja początkowo okazała się skuteczna i chora została przeniesiona do sali intensywnej opieki medycznej. Tam doszło do kolejnego zatrzymania krążenia”

Znany poseł PiS w żałobie! Stracił żonę przez koronawirusa
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?