środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragiczna śmierć popularnego uczestnika teleturniejów! W jego mieszkaniu było pełno krwi

Tragiczna śmierć popularnego uczestnika teleturniejów! W jego mieszkaniu było pełno krwi

Nie żyje słynny uczestnik wielu teleturniejów TVP. Zbigniew O. był ekonomistą i bankowcem z Jaworzna. Policja znalazła jego ciało w mieszkaniu.

Zaginięcie!

Zbigniew O. był ekonomistą i bankowcem. Mężczyzna od wielu lat był uczestnikiem teleturniejów TVP. Występował w „jednym z dziesięciu”, a niedawno mogliśmy oglądać go w „Va Banqe”. Jakiś czas temu pojawiły się informacje o zaginięciu pana Zbigniewa.

Na Facebookowym profilu Zagubieni-Szukamy Was pojawiła się informacja, że pan Zbigniew zaginął. Był 50-letnim uczestnikiem polskich teleturniejów. 22 marca ostatni raz kontaktował się telefonicznie ze znajomym. Poinformował go wtedy, że więcej nie pojawi się w pracy. Sprawiał wrażenie przybitego.

🆘🆘 Zagrożenie zdrowia i życia 🆘🆘 ❗❗ Zaginął ❗❗ #Jaworzno #Śląsk #Śląskie ❗ Zbigniew Opioła, 50 lat ❗ 22.03.2021 o…

Opublikowany przez Zaginieni-Szukamy Was Wtorek, 23 marca 2021
Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Śmierć Zbigniewa O.

Pan Zbigniew poinformował swojego przełożonego, że więcej nie pojawi się w pracy i nikt go już nie zobaczy. 23 marca jego mieszkanie zostało otwarte przez straż pożarną. Okazało się, że w mieszkaniu zostały jego telefony, dokumenty oraz karty kredytowe. Jednak najbardziej szokujący był widok krwi, która była wszędzie.

Nikt nie wie kiedy i dokąd wyszedł pan Zbigniew. Rodzina była bardzo zrozpaczona. Niestety pan Zbigniew nie żyje. Policja znalazła jego ciało. Na razie nie wiadomo co było przyczyną zgonu.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
teleturniej
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...