Tragiczna śmierć na polu. 48-latek zmarł na miejscu

607
unsplash.com, Rebecca Ritchie

Śmierć na miejscu poniósł 48-latek, który został przejechany przez kombajn podczas prac na polu w środę we wsi Klocówka (Lubelskie); przyczyny wypadku wyjaśni prokuratorskie śledztwo – poinformowała w czwartek policja.

Autobus z dziećmi zderzył się z ciężarówką. 17 osób poszkodowanych

Śmierć na polu

Sierż. szt. Małgorzata Pawłowska z KPP w Tomaszowie Lubelskim powiedziała PAP, że do wypadku doszło w środę przed godz. 18 we wsi Klocówka w gminie Tarnawatka (Lubelskie). Policja ustaliła wstępnie, że 53-letni kombajnista z powiatu zamojskiego jechał z jednego pola na drugie i nie zauważył 48-letniego mieszkańca gminy Tarnawatka, który prawdopodobnie chciał wskoczyć na schodki maszyny, poślizgnął się i dostał pod przednie koło maszyny, która go przejechała.


Ważne zmiany w PiS. Ryszard Terlecki zdradził, kto odejdzie

Kierowca poczuł, że po czymś przejechał, podała Pawłowska, a kiedy wyszedł sprawdzić co się stało zobaczył 48-latka. Wezwani na miejsce ratownicy medyczny stwierdzili zgon mężczyzny „z uwagi na obrażenia i ustanie czynności życiowych”. Policjantka poinformowała, że miejsce wypadku badał biegły z zakresu ruchu drogowego, zlecono sekcję zwłok 48-latka. „Śledztwo będzie prowadzone przez Prokuraturę Rejonową w Tomaszowie Lubelskim”.


12-latek zaatakował nożem dwie osoby. Jeden z poszkodowanych trafił do szpitala z przebitym płucem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here