środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragiczna śmierć! Ratownikom nie udało się uratować 12-latki!

Tragiczna śmierć! Ratownikom nie udało się uratować 12-latki!

Wczoraj wieczorem straż pożarna dostała zgłoszenie do nieprzytomnej dziewczynki. Ratownicy pogotowia robili co mogli, aby dziecko przeżyło. Jednak dziewczynka zmarła.

Śmierć 12-latki

W wtorek wieczorem strażacy dostali powiadomienie o zatruciu tlenkiem węgla z piecyka gazowego. Na miejscu pojawili się funkcjonariusze straży oraz ratownictwa medycznego. Mimo podjętej niemal natychmiast resuscytacji krążeniowo-oddechowej nastolatki nie udało się uratować.

O godzinie 21:47 lekarz stwierdził zgon. Śledztwo w sprawie śmierci dziewczynki prowadzi policja.

Andrzej Duda znowu się skompromitował! Internauci wytknęli mu błąd

Zatrucie tlenkiem węgla

Co roku bardzo wiele osób umiera z powodu zatrucia tlenkiem węgla, który uwalnia się z nieszczelnych piecyków. Jest to cichy i niewidoczny zabójca, ponieważ ludzkimi zmysłami jest nie do wyczucia. Poradzi sobie z tym jedynie specjalny czujnik.

Objawy zatrucia tlenkiem węgla są niespecyficzne. Ekspozycja na małe stężenie tego gazu powoduje bóle i zawroty głowy, bóle mięśni lub zaburzenia neuropsychologiczne. Natomiast ekspozycja na duże stężenia skutkuje splątaniem, utratą przytomności lub zgonem.

Nie żyje gwiazdor "Harry'ego Pottera"!
ŹródłoPAP/WP

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
dziewczynki
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...