poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragedia! Zaginiona 13-latka nie żyje! Nowe szokujące fakty

Tragedia! Zaginiona 13-latka nie żyje! Nowe szokujące fakty


13 stycznia odnaleziono ciało 13-letniej Patrycji, którą do wczoraj uznawano za zaginioną i nie ustawano w jej poszukiwaniach. Policjanci z Piekar Śląskich dokonali makabrycznego odkrycia. Jak doszło do tragedii?

Zaginięcie…

Patrycja ostatni raz była widziana 12 stycznia na ulicy Bytomskiej w Piekarach Śląskich. Po tym jak rodzice zgłosili jej zaginięcie, policja natychmiast rozpoczęła poszukiwania. Wszyscy mieli nadzieję, że dziewczynka się odnajdzie.

Wielu znanych ludzi włączyło się w akcję poszukiwawczą przez Internet. Wielu z nich udostępniało zdjęcia dziewczyny z prośbą o pomoc. W ten sposób udało się zainteresować wielu ludzi, którzy mogliby udzielić informacji gdzie może znajdować się dziewczynka.

Gdynia: Antyszczepionkowcy zaatakowali szczepionkobus stojący na bulwarze

Zwłoki

Po niecałej dobie poszukiwań policjanci dokonali makabrycznego odkrycia. 13 stycznia tuż przed godziną 15:00 służby znalazły Patrycję martwą. Dziewczynka leżała przykryta kartonem, okazało się, że miała liczne rany kłute na klatce piersiowej oraz szyi.

Rodzice dziewczynki są nadal w szoku i nie mogą uwierzyć w to, że ich dziecko nie żyje. Z całej Polski spływają do nich kondolencje. Wszyscy wierzyli w szczęśliwe zakończenie poszukiwań. 13-latka miała przed sobą jeszcze całe życie.

Kierowca autobusu przejechał kobietę! Ofiara nie żyje

Pomocnik okazał się zabójcą?

Śledczy nie potwierdzają kto jest zabójcą 13-latki, jednak wszystko wskazuje na jej 15-letniego kolegę. Chłopak początkowo pomagał policji. Poinformował ich, gdzie ostatni raz widział koleżankę. Oświadczył, że doszło tam do awantury z mężczyzną, podczas której chłopiec uciekł, pozostawiając dziewczynkę samą.

Na jaw wyszły kolejne szokujące fakty. Okazało się, że 13-latka była w ciąży, a zabójcą może być jej kolega. Nieoficjalnie mówi się, że dziewczyna poinformowała swojego kolegę Kacpra, że spodziewa się jego dziecka. A ten w akcie desperacji, zabił ją. Cały czas trwa śledztwo w tej sprawie.

Władze ostrzegają! Zagrożenie dla kilku regionów

Premier apeluje! Każdy musi tego przestrzegać

Apeluję, aby sierpień był miesiącem bezpiecznych powrotów z wakacji, bezpiecznych powrotów do domu. Przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego - powiedział w poniedziałek...

Nowa decyzja PiS! Ty też będziesz nią zaskoczony

Wzrost o 40 proc. wynagrodzenia dla prezydenta, wzrost wysokości diet dla radnych o 60 proc., wzrost wynagrodzenia pracowników samorządowych - to niektóre...

Tragiczny wypadek! Nie żyją 2 osoby, 9 jest rannych

Dwie osoby nie żyją, a dziewięć zostało przetransportowanych do szpitala po wypadku, do którego doszło rano między Piaskami a Chełmem. W pobliżu...

Mężczyzna został uderzony siekierą przez brata. Jego stan jest ciężki

Do szpitala w Poznaniu z ranami zadanymi siekierą trafił 58-letni mężczyzna. W niedzielę wieczorem w Jastrzębowie (Wielkopolskie) uderzył go brat; poszkodowany jest...

Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!

Michał Koterski i Marcelina Leszczak przeżyli chwile grozy. Była uczestniczka "Top Model" o zaistniałej sytuacji napisała w mediach społecznościowych.

Szok! Kucharz Magdy Gessler przyznał się do strasznej zbrodni

Tomasz B. był kucharzem, który pracował w restauracji Magdy Gessler, "U Fukiera" na warszawskiej Starówce. Mężczyzna brutalnie zamordował swojego kolegę.
13
Amerykańska agencja przekazała niepokojące wiadomości dotyczące szczepionki Pfizer. Wszyscy, którzy przyjęli tę wakcynę mogą się obawiać... Problem ze szczepionką Pfizer Szczepionki Pfizer są pierwszymi jakie pojawiły się w obrocie, aby walczyć z koronawirusem. Zostały przepadane na grupie 40 tysięcy osób, a ich skuteczność przed ciężkim przebiegiem choroby wynosi 97%. Niepokojące...