wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragedia! Zaginiona 13-latka nie żyje! Nowe szokujące fakty

Tragedia! Zaginiona 13-latka nie żyje! Nowe szokujące fakty

13 stycznia odnaleziono ciało 13-letniej Patrycji, którą do wczoraj uznawano za zaginioną i nie ustawano w jej poszukiwaniach. Policjanci z Piekar Śląskich dokonali makabrycznego odkrycia. Jak doszło do tragedii?

Zaginięcie…

Patrycja ostatni raz była widziana 12 stycznia na ulicy Bytomskiej w Piekarach Śląskich. Po tym jak rodzice zgłosili jej zaginięcie, policja natychmiast rozpoczęła poszukiwania. Wszyscy mieli nadzieję, że dziewczynka się odnajdzie.

Wielu znanych ludzi włączyło się w akcję poszukiwawczą przez Internet. Wielu z nich udostępniało zdjęcia dziewczyny z prośbą o pomoc. W ten sposób udało się zainteresować wielu ludzi, którzy mogliby udzielić informacji gdzie może znajdować się dziewczynka.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Zwłoki

Po niecałej dobie poszukiwań policjanci dokonali makabrycznego odkrycia. 13 stycznia tuż przed godziną 15:00 służby znalazły Patrycję martwą. Dziewczynka leżała przykryta kartonem, okazało się, że miała liczne rany kłute na klatce piersiowej oraz szyi.

Rodzice dziewczynki są nadal w szoku i nie mogą uwierzyć w to, że ich dziecko nie żyje. Z całej Polski spływają do nich kondolencje. Wszyscy wierzyli w szczęśliwe zakończenie poszukiwań. 13-latka miała przed sobą jeszcze całe życie.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Pomocnik okazał się zabójcą?

Śledczy nie potwierdzają kto jest zabójcą 13-latki, jednak wszystko wskazuje na jej 15-letniego kolegę. Chłopak początkowo pomagał policji. Poinformował ich, gdzie ostatni raz widział koleżankę. Oświadczył, że doszło tam do awantury z mężczyzną, podczas której chłopiec uciekł, pozostawiając dziewczynkę samą.

Na jaw wyszły kolejne szokujące fakty. Okazało się, że 13-latka była w ciąży, a zabójcą może być jej kolega. Nieoficjalnie mówi się, że dziewczyna poinformowała swojego kolegę Kacpra, że spodziewa się jego dziecka. A ten w akcie desperacji, zabił ją. Cały czas trwa śledztwo w tej sprawie.

Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
13
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...