środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragedia w warszawskim tramwaju! Przez kilka godzin nikt nie zauważył zwłok!

Tragedia w warszawskim tramwaju! Przez kilka godzin nikt nie zauważył zwłok!

Tragedia w warszawskim tramwaju nr 1 na Bródnie. W pojeździe doszło do śmierci jednego z pasażerów. Motorniczy ani inni współpasażerowie nie zorientowali się, że coś się stało.

Zwłoki jeżdżące po mieście

Z informacji, które podał jeden z lokalnych portali wynika, że zwłoki mężczyzny mogły podróżować tramwajem przez kilka godzin. Motorniczy, ani inni pasażerowie nie zorientowali się, że jadą jednym pojazdem z osobą martwą.

Przerażającego odkrycia dokonano dopiero gdy tramwaj mocniej zahamował, a ciało mężczyzny osunęło się na ziemię. Na miejsce od razu zostały wezwane odpowiednie służby. A pasażerów poproszono o opuszczenie pojazdu.

Andrzej Duda wyśmiany! Wstyd dla Polski

Za późno na ratunek

Dziennikarze portalu Warszawa w Pigułce przekazali, że 40-letni mężczyzna jeździł tramwajem od pętli do pętli. Motorniczy nie był zdziwiony, że pasażer przez tyle czasu nie wysiada. Uznał bowiem, że 40-latek śpi.

Rzecznik prasowy Tramwajów Warszawskich przekazał informację, że w tej sprawie toczy się wewnętrzne postępowanie. Wiadomo również, że policja wszczęła śledztwo, aby wyjaśnić jak doszło do śmierci pasażera i czy można było jej zapobiec wcześniejszą reakcją.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
tramwaj
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...