środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragedia! W sadzie znaleziono porzucone zwłoki niemowlaka!

Tragedia! W sadzie znaleziono porzucone zwłoki niemowlaka!

Do tragicznego odkrycia doszło w miejscowości Wełnin. Mężczyzna spacerujący z psem znalazł zwłoki noworodka. Okoliczności jego śmierci wyjaśnia policja.

Martwy noworodek

Do zdarzenia doszło w czwartek 25 lutego w godzinach popołudniowych. Mężczyzna spacerował ze swoim psem, miał to być spokojny relaks dla niego oraz jego pupila. Niestety węch zwierzaka zaprowadził ich do martwego noworodka.

Mężczyzna był bardzo zaskoczony odkryciem swojego psa. Jak tylko zorientował się, że małe zawiniątko to małe dziecko, od razu zadzwonił na policję. Funkcjonariusze oraz pogotowie momentalnie przybyły na miejsce.

Jarosław Kaczyński odchodzi z PiS?! Nowi kandydaci w gotowości

Nic nie dało się zrobić…

Po przybyciu funkcjonariuszy policji oraz medyków stwierdzono zgon dziecka. Policja zabezpieczyła miejsce. Jeszcze nie wiadomo czy to tam odbył się poród, czy noworodek został tam podrzucony.

Na piątek przewidziana jest sekcja zwłok maluszka. Policjanci cały czas starają się namierzyć matkę dziecka, aby wyjaśnić sprawę.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''
ŹródłoSE/media

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
zwłoki
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...