środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragedia w rodzinie Hołowni! Polityk jest w rozpaczy!

Tragedia w rodzinie Hołowni! Polityk jest w rozpaczy!

Rodzina Szymona Hołowni jest pogrążona w rozpaczy. Polityk przyznał w swoich mediach społecznościowych, że jego chwilowe zniknięcie było związane z żałobą, którą przeżywa.

COVID-19 nikogo nie omija

Szymon Hołownia podczas transmisji na żywo w swoich mediach społecznościowych przyznał, że pomimo stosowania obostrzeń, a także dbania o siebie COVID-19 nie ominął również jego rodziny.

Powiedział, że jego najbliżsi są niestety przykładem tego, iż jest to śmiertelna choroba. Kilka dni temu lider ruchu Polska 2050 Szymon Hołownia zniknął z życia publicznego oraz social mediów. Mężczyzna postanowił wyjaśnić dlaczego tak się stało.

Małe dzieci żyły z martwą matką. Tragedia w Międzyborzu

Śmierć bliskich

Polityk przyznał, że od miesiąca jego teściowa walczyła z chorobą. Niestety przegrała walkę z chorobą. „W ostatnich dniach mieliśmy nadzieję, że wszystko zmierza ku dobremu, ale niestety ten wirus i choroba poczyniły takie zniszczenia, że bez litości potraktowały kogoś, kogo tak kochamy” – stwierdził.

Hołownia był blisko ze swoją teściową, dlatego jej śmierć była dla niego ogromnym ciosem. Były dziennikarz postanowił również podziękować lekarzom oraz ochronie zdrowia za ich walkę z wirusem.

Martwy płód znaleziony w oczyszczalni ścieków! Policja apeluje o pomoc

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
Hołowni
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...