środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragedia! W kilka sekund młodzi ludzie stracili życie!

Tragedia! W kilka sekund młodzi ludzie stracili życie!

W ułamku sekundy młodzi ludzie stracili życie. Wielki huk, przeraźliwa cisza i syreny służb, które pojawiły się na miejscu.

Stracili życie…

Do śmiertelnego wypadku doszło w miejscowości Kotowy i Okalewo pod Rypinem. Wczorajszy poranek okazał się tragiczny dla dwojga młodych ludzi i ich rodzin, które zostawili.

Samochody, które się zderzyły były kompletnie zmiażdżone. Audi A6 zderzył się czołowo z Seatem Toledo. Widok pojazdów jest przerażający. Funkcjonariusze policji nie mają już wątpliwości, kto był sprawcą wypadku.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach''

Zawinił 31-latek

Na podstawie wykonanych na miejscu czynności policjanci ustalili, że 31-letni kierowca Audi A6 był sprawcą wypadku. Za tragedie jednak nikt nie odpowie, ponieważ kierowca zginął na miejscu.

Okazało się, że 31-latek nie upewnił się co do możliwości wykonania manewru wyprzedzania, jego prędkość była najprawdopodobniej zbyt duża. Mężczyzna zderzył się czołowo z jadącą poprawnie 24-latką. Oboje zginęli na miejscu.

Andrzej Duda wyśmiany! Wstyd dla Polski

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
młodzi
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...