poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragedia! Plażowicze znaleźli zwłoki mężczyzny!

Tragedia! Plażowicze znaleźli zwłoki mężczyzny!

W Gdyni doszło do tragicznego odkrycia. Plażowicze natknęli się na zwłoki, które leżały między molem, a klifem.

Znaleźli zwłoki w czasie spaceru

Plażowicze korzystając z dobrej pogody, spacerowali wzdłuż plaży. Niestety natknęli się na zwłoki mężczyzny. Początkowo mieli nadzieje, że znaleziony mężczyzna jeszcze żyje. Okazało się, że jednak nie. Na miejsce zostały wezwane odpowiednie służby.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Morderstwo?

Początkowo brano pod uwagę różne wersje wydarzeń w tym morderstwo oraz samobójstwo. Jednak funkcjonariusze policji pod nadzorem prokuratury wykluczyli, aby w śmierci mężczyzny brały udział osoby trzecie.

Na zwłoki 63-letniego mężczyzny natknęli się spacerowicze. Na miejsce skierowano patrol policji. Mundurowi pracowali pod nadzorem prokuratury. Wstępnie wykluczono, by do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie – mówiła oficer prasowa Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni, asp. Jolanta Grunert.

Ciało natychmiast zostało zabrane z plaży. Na miejscu przesłuchano plażowiczów, którzy odnaleźli zwłoki. Policjanci musieli zdobyć wszystkie informacje co nie było łatwe, ponieważ spacerowicze byli bardzo przejęci sytuacją.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
plażowicze
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...