wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragedia! Nie żyje 7-misięczne dziecko!

Tragedia! Nie żyje 7-misięczne dziecko!

U 7-miesięcznego dziecka stwierdzono zatrzymanie krążenia. Tragedia wydarzyła się w Bytomiu. Doszło do tego 8 stycznia z samego rana. Dziecko pomimo reanimacji zmarło.

W piątek 8 stycznia doszło do tragedii, w której zmarło siedmiomiesięczne dziecko. Policjanci interweniowali w związku z zatrzymaniem krążenia u malucha.

Na miejscu pojawiła się policja, straż, a także ratownicy medyczni. Służby medyczne przyleciały helikopterem, aby móc szybko przetransportować małego człowieka do szpitala. Jednak po długiej reanimacji dziecko zmarło.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Sprawą zajmie się prokuratura

Sprawa śmierci maluszka jest na tyle zadziwiająca, że policja zaczęła podejrzewać udział osób trzecich. Nie padły żadne oskarżenia, jednak opiekunowie są w kręgu podejrzeń.

Prokuratura chce wszcząć śledztwo, aby zbadać sprawę, ponieważ ze wstępnych ustaleń wynika, że dziecko było zdrowe, tym bardziej zaskakujące jest zatrzymanie krążenia. Jednak prokuratura nie wyklucza zdarzeń losowych, nie chce również nikogo przedwcześnie oskarżać.

Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
tragedia
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...