środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragedia! Nie żyje 31-letni mężczyzna i 24-letnia kobieta!

Tragedia! Nie żyje 31-letni mężczyzna i 24-letnia kobieta!

Do tragicznego wypadku doszło koło Rypina na drodze wojewódzkiej nr 563. Dwie osoby zginęły na miejscu był to 31-letni mężczyzna oraz 24-letnia kobieta.

Tragiczny wypadek

Do tragicznego wypadku doszło koło Rypina w województwie Kujawsko-Pomorskim na drodze wojewódzkiej nr 563. Na odcinku drogi, która łączy Rypin z Żurominem. Dwa samochody osobowe zderzyły się ze sobą czołowo.

Z pierwszych ustaleń policji wynika, że kierowca Audi A6, którym był 31-letni mężczyzna wyprzedzał ciąg kilku pojazdów. Jechał ze zbyt dużą prędkością i nie zauważył zbliżającego się z naprzeciwka pojazdu.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''

Kierowca Audi sprawcą?!

Z informacji przekazanych przez funkcjonariuszy policji wynika, że kierowca Audi A6 wykonywał manewr wyprzedzania bez zachowania odpowiednich zasad bezpieczeństwa. Jego prędkość była zbyt duża.

Nieuważny 31-letni kierowca zderzył się czołowo z Seatem Toledo prowadzonym przez 24-letnią kobietę, która nie zdążyła zareagować. Kierowcy jechali bez pasażerów. Oboje zginęli na miejscu pomimo długiej reanimacji.

Andrzej Duda wyśmiany! Wstyd dla Polski
ŹródłoWP/Policja

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
31
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...