środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragedia! Nie żyje 22-latek, który zderzył się z koparką!

Tragedia! Nie żyje 22-latek, który zderzył się z koparką!

W województwie pomorskim doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje 22-latek, który zderzył się z koparko-ładowarką.

Tragiczny wypadek

Dzisiaj rano doszło do tragicznego wypadku. Na drodze wojewódzkiej nr 240 22-latek z nieustalonych jeszcze przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, wprost pod koparko-ładowarkę.

Chojnicka policja otrzymała zgłoszenie o wypadku drogowym dzisiaj rano. Na miejscu pojawiły się odpowiednie służby. Policjanci wstępnie ustalili, że 22-latek na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu.

Małe dzieci żyły z martwą matką. Tragedia w Międzyborzu

Kierowca koparki nie zawinił?

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca koparki prawidłowo poruszał się po swoim pasie ruchu z odpowiednią prędkością. Kierowca został zbadany również pod kątem obecności alkoholu w organizmie. Okazało się, że był trzeźwy.

22-latek został ciężko ranny w wypadku. Jego prędkość prawdopodobnie nie była dostosowana do warunków panujących na drodze oraz łuku, na którym się znajdował. Na miejscu pojawiło się pogotowie, które ruszyło do akcji ratunkowej. Niestety młody mężczyzna zmarł pomimo reanimacji.

Martwy płód znaleziony w oczyszczalni ścieków! Policja apeluje o pomoc
ŹródłoWP/Policja

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
nie żyje
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...