wtorek, 27 lipca, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragedia nad Bałtykiem! Nie żyje kilka osób

Tragedia nad Bałtykiem! Nie żyje kilka osób


Nie żyje kilka osób, które w ostatnim czasie przebywały nad polskim morzem. Przekazano tragiczny bilans utonięć. Służby apelują o ostrożność i nie wchodzenie do wody pod wpływem alkoholu.

Tragedia nad polskim morzem

Ostatnie wiadomości nie są optymistyczne. Nad Bałtykiem w ciągu ostatnich kilku dni przekazano tragiczny bilans utonięć. Nie żyje 59-letni obywatel Ukrainy, którego morze zabrało w Krynicy Morskiej. Służby przekazały także informację o śmierci 53-letniego mieszkańca Warszawy oraz 50-latka, który pływał w Kątach Rybackich.

Siostrzeniec Morawieckiego ostro go krytykuje! "Nie mamy kontaktu"

Nie żyją młodzi ludzie

Rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku poinformował o tragicznej śmierci 19-latka. Maciej Stęplewski dodał, że „wciąż trwają poszukiwania 21-latka, który w sobotę poszedł kąpać się w morzu w Jastrzębiej Górze.”

Na nic apele, brak respektu do wody…

Ratownicy wodni proszą plażowiczów o ostrożność. Przypominają, że należy kąpać się w wyznaczonych do tego miejscach. Polski Serwis Pożarniczy na swoim Twitterze napisał: ,,Czerwona flaga, ogromne fale, ludzie beztrosko wchodzą do Bałtyku, aby popływać. Sporo akcji ratowniczych, poszukiwawczych i niestety utonięć. Tak niestety wyglądała sobota nad polskim morzem. Na nic apele, brak respektu do wody.”

Dorota Wellman jest nieuleczalnie chora! Druzgoczące wiadomości

Dorota Wellman przyznała się, że choruje na nieuleczalną chorobę. Fani byli zaskoczeni jej wywiadem... Hejt... Gwiazda...

Tragedia na Dolnym Śląsku! Znaleziono szczątki dziecka w walizce

Tragiczne odkrycie na Dolnym Śląsku. Mężczyzna znalazł szczątki dziecka. Prokuratura ustaliła, że były to zwłoki noworodka... Tragiczne odkrycie

Michał Piórg trafił do szpitala! Lekarze nie wiedzą co już robić…

Michał Piróg od wczoraj wstawia tajemnicze zdjęcia i filmy ze szpitala. Lekarze wciąż nie widzą co dolega mężczyźnie...

Siostrzeniec Morawieckiego ostro go krytykuje! „Nie mamy kontaktu”

Siostrzeniec Mateusza Morawieckiego, Franek Broda nie jest zwolennikiem Prawa i Sprawiedliwości. W wywiadzie opowiedział o swoich relacjach z Morawieckim.

Mężczyzna podpalił matkę i brata! Okrutna zbrodnia

40-latek podpalił dom swojej rodziny, ponieważ ,,nie przestrzegali zasad Biblii''. Przeżyła tylko matka mężczyzny. Kiedy sprawca dowiedział się o tym, roześmiał się...

Nie żyje 9 osób! Tragiczny wypadek

Zginęło 9 osób, które podróżowały samochodem. Głazy osuwające się ze wzgórza spadły na pojazd. Premier zapewnił pomoc finansową dla poszkodowanych rodzin.
tragedia
Anna Dymna ma na koncie liczne role teatralne i filmowe. Kobieta w swoich życiu przeszła liczne tragedie. Mimo przykrych sytuacji zawsze walczyła do końca... Anna i Wiesław Anna Dymna przez lata była doświadczana przez życie. Wszystko zaczęło się od śmierci pierwszego męża, miłości jej życia, Wiesława Dymnego. Ukochany aktorki...