środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragedia! Na Mazowszu doszło do wypadku, w którym zginęła jedna osoba!

Tragedia! Na Mazowszu doszło do wypadku, w którym zginęła jedna osoba!

Na jednej z dróg na Mazowszu doszło do tragicznego wypadku. W wyniku zderzenia jedna osoba nie żyje.

Zderzenie czołowe

Na drodze krajowej numer 7 w powiecie ciechanowskim doszło do tragicznego wypadku. Czołowo zderzyły się dwa pojazdy. Jeden z nich to samochód osobowy, a drugi to ciężarówka.

Kierowca samochodu osobowego w wyniku poniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Pomimo długiej reanimacji nie udało się go uratować. Siła uderzenia była zbyt duża, aby miał szanse na przeżycie.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''

Pasażerka ma szansę na przeżycie

Z informacji podanych przez TVN Warszawa wynika, że w okolicach Płońska samochód ciężarowy zderzył się czołowo z Oplem Astrą. Kierowca osobówki zginął na miejscu. Pasażerka, która podróżowała z nim ma jeszcze szansę na przeżycie.

Kobieta została przetransportowana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policjanci oraz prokurator pracujący na miejscu próbują ustalić jak doszło do tego tragicznego wypadku.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach''

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
mazowszu
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...