wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragedia! Na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące trzech wyłowionych zwłok z morza!

Tragedia! Na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące trzech wyłowionych zwłok z morza!

Tragedia goni tragedię! Media co kilka dni informują nas o nowych zaginionych. W ostatnich dniach żyliśmy śmiercią Michała z Gdyni oraz Marty z Gdańska. Dużo emocji wywoływały poszukiwania pracownika portu.

Trzy ciała

Z morza wyłowiono trzy ciała. Pierwszą z ofiar była 24-letnia Marta, jej ciało zostało wyłowione jako pierwsze. Młoda gdańszczanka 29 grudnia w nocy między godziną 1:00, a 6:00 rano wyszła na spacer ze swoim psem. Policja oraz rodzina, a także przyjaciele długo jej szukali. Pupil został odnaleziony szybko, jednak ślad po dziewczynie zaginął.

Drugą ofiarą jest 26-letni Michał, który był mieszkańcem Gdyni. Chłopak zginął tuż przed Bożym Narodzeniem, jego zdjęcia obiegły media społecznościowe. Wszyscy go szukali jednak bez skutku. 2 stycznia wyłowiono jego zwłoki.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Trzecią osobą, którą wyłowiono również 2 stycznia był starszy mężczyzna. Ostatnio widziany był 18 grudnia, później ślad po nim zaginął. Policja zabezpieczyła nagrania z kamer, na których widać jak jego samochód wjeżdża do wody. Jego tożsamość potwierdzono od razu, ponieważ miał przy sobie dokumenty.

7 stycznia mają odbyć się sekcje zwłok, aby ustalić co było przyczyną śmierci wszystkich ofiar. Na razie nie stwierdzono udziału osób trzecich.

Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
tragedia
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...