niedziela, 24 stycznia, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragedia! Na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące trzech wyłowionych zwłok z morza!

Tragedia! Na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące trzech wyłowionych zwłok z morza!

Tragedia goni tragedię! Media co kilka dni informują nas o nowych zaginionych. W ostatnich dniach żyliśmy śmiercią Michała z Gdyni oraz Marty z Gdańska. Dużo emocji wywoływały poszukiwania pracownika portu.

Trzy ciała

Z morza wyłowiono trzy ciała. Pierwszą z ofiar była 24-letnia Marta, jej ciało zostało wyłowione jako pierwsze. Młoda gdańszczanka 29 grudnia w nocy między godziną 1:00, a 6:00 rano wyszła na spacer ze swoim psem. Policja oraz rodzina, a także przyjaciele długo jej szukali. Pupil został odnaleziony szybko, jednak ślad po dziewczynie zaginął.

Drugą ofiarą jest 26-letni Michał, który był mieszkańcem Gdyni. Chłopak zginął tuż przed Bożym Narodzeniem, jego zdjęcia obiegły media społecznościowe. Wszyscy go szukali jednak bez skutku. 2 stycznia wyłowiono jego zwłoki.Trzecią osobą, którą wyłowiono również 2 stycznia był starszy mężczyzna. Ostatnio widziany był 18 grudnia, później ślad po nim zaginął. Policja zabezpieczyła nagrania z kamer, na których widać jak jego samochód wjeżdża do wody. Jego tożsamość potwierdzono od razu, ponieważ miał przy sobie dokumenty.

7 stycznia mają odbyć się sekcje zwłok, aby ustalić co było przyczyną śmierci wszystkich ofiar. Na razie nie stwierdzono udziału osób trzecich.

Tragiczny finał parkowania samochodu! Kierowca zabił kobietę

Nieostrożność kierowcy i nieuwaga pieszej podprowadziły do tragicznego finału. Mężczyzna potrącił przechodzącą kobietę. Ta niestety zmarła.

Jarosława Kaczyńskiego obostrzenia nie dotyczą! Łamie je na oczach wszystkich Polaków

Koronawirus szaleje, liczba zachorowań wciąż jest spora. Politycy wciąż spotykają się w Sejmie, a my co jakiś czas słyszymy, że któryś z...

Kłopoty w raju! TVN musi działać szybko i stanowczo!

Stacja telewizyjna TVN w tym roku dużo szybciej startuje ze swoją wiosenną ramówką. W ich nowej ofercie jednak nie znajdziemy zbyt wielu...

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss...

Nie żyje znany artysta! Jego prace zapamiętamy na zawsze

Smutne wieści dotarły do fanów mistrza polskiego komiksu. Nie żyje znany artysta Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł w wieku 97 lat.

Kolejne problemy ze szczepionkami! Seniorzy muszą stać w ogromnych kolejkach

W piątek od godziny 6 rano ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Okazało się, że przez problemy z infolinią osoby...