środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragedia na drodze! Nie żyje jedna osoba!

Tragedia na drodze! Nie żyje jedna osoba!

Do tragicznego wypadku doszło pod Legnicą. Bus oraz samochód ciężarowy zderzyły się czołowo. Kierowca nie miał szans na przeżycie.

Wypadek

Pod Legnicą doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Bus zderzył się czołowo z ciężarówką. 34-letni kierowca mniejszego pojazdu nie miał praktycznie szans na przeżycie. Dramat rozegrał się na drodze między Szczytnikami, a Lisowicami w województwie dolnośląskim.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że sprawcą wypadku był 34-letni kierowca busa, który zjechał na przeciwległy pas ruchu. Kierowca ciężarówki próbował uniknąć wypadku, jednak mając tak ogromną naczepę ciężko było mu szybko, a także bezpiecznie zahamować.

Andrzej Duda wyśmiany! Wstyd dla Polski

Nie żyje 34-latek

W wypadku zginął 34-letni kierowca Volkswagena T4. Ratownicy medyczni, którzy przybyli na miejsce jedyne co mogli zrobić to stwierdzić zgon. Jego obrażenia były zbyt duże, aby udało się go uratować. Kierowca ciężarówki został przebadany pod kątem alkoholu w organizmie, jednak wykazało ono, że był trzeźwy.

Funkcjonariusze apelują do kierujących o rozwagę. Dostosujmy przede wszystkim prędkość do warunków panujących na drodze. Bezpieczeństwo na naszych drogach zależy przede wszystkim od samych kierujących. Umiejętności przewidywania zagrożenia oraz odpowiednia, szybka reakcja powoduje uniknięcia zdarzenia z innym pojazdem. Pamiętajmy, także o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, zapinaniu pasów bezpieczeństwa oraz właściwym zabezpieczeniu przewożonych dzieci. Życie i zdrowie, które w ten sposób chronimy, są bezcenne – apeluje podkom. Jagoda Ekiert z  Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Jarosław Kaczyński odchodzi z PiS?! Nowi kandydaci w gotowości
Źródłoo2/Facebook

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
nie
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...