środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragedia na drodze! Nie żyje 21-latek!

Tragedia na drodze! Nie żyje 21-latek!

Między Łomżą, a Stawiskami doszło do tragedii na drodze. W wypadku zginął 21-letni mężczyzna.

Wypadek

W Kisielnicy, między Łomżą, a Stawiskami, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W środę na drodze krajowej numer 61 doszło do zderzenia. W zdarzeniu brały udział trzy samochody ciężarowe i dwa osobowe.

Na tej drodze budowane jest rondo, a ruchem steruje tymczasowa sygnalizacja świetlna. W czasie remontu doszło tu już do kilku stłuczek, jednak nie były one aż tak poważne jak wypadek ze środy.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach''

Śmierć młodego mężczyzny

Według wstępnych informacji, które udało się ustalić policji wynika, że jeden z samochodów ciężarowych najechał na auta stojące na światłach. Białorusin kierujący TIR-em nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze.

Kierowca ciężarówki uderzył w lawetę, a ta staranowała kolejne pojazdy. W jednym z samochodów osobowych przebywał 21-letni kierowca. Siła uderzenia była tak ogromna, że mężczyzna zginął na miejscu.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
21
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...