środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragedia na drodze! Kierowca chciał się popisać, a zabił dwie niewinne osoby!

Tragedia na drodze! Kierowca chciał się popisać, a zabił dwie niewinne osoby!

Bezmyślność kierowcy kosztowała dwie osoby utratę życia. Kierujący Volvo chciał popisać się swoimi „umiejętnościami driftowania”. Okazało się, że nie miał doświadczenia i uderzył w dwóch mężczyzn.

Tragiczny finał popisów

W miejscowości Biszcza doszło do tragicznego wypadku. Pod wiatą stacji benzynowej schroniło się dwóch mężczyzn. Spokojnie siedzieli na ławce, nie spodziewając się, że za chwile wydarzy się tragedia.

W pewnym momencie 38-letni kierowca Volvo wjechał w wiatę. Auto z ogromną siłą uderzyło w siedzących na ławeczce mężczyzn. Niestety na pomoc było za późno. A obaj poszkodowani zmarli na miejscu.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''

Poślizg kontrolowany

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna próbował swoich sił w poślizgu kontrolowany, który potocznie nazywany jest driftem. Polega to na zaciągnięciu hamulca ręcznego i wykręceniu kierownicy w jedną ze stron, aby obrócić pojazd o 180 stopni.

Niestety jego umiejętności nie były wystarczające i stracił panowanie nad samochodem, po czym uderzył w dwóch mężczyzn. Kierowca został natychmiast zatrzymany. Sprawdzono czy jest trzeźwy. Za wypadek ze skutkiem śmiertelnym grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Andrzej Duda wyśmiany! Wstyd dla Polski
ŹródłoFakt/Policja

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
kierowca
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...