poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragedia! Mężczyzna próbował zabić swojego syna!

Tragedia! Mężczyzna próbował zabić swojego syna!


W powiecie częstochowskim policjanci zatrzymali 53-letniego mężczyznę, który po kłótni rodzinnej ranił swojego syna nożem. Do tragedii brakowało niewiele!

Nie opanowane emocje?

W jednym z domów na terenie powiatu częstochowskiego doszło do tragicznych wydarzeń. 53-letni ojciec po kłótni z synem chwycił za nóż i usiłował go zabić. 19-latek został dźgnięty jednak udało się go uratować.

Jego ojciec nie umiał zapanować nad swoim gniewem i groził synowi. Po jednej z kłótni, których było wiele w tym domu, mężczyzna chwycił na nóż kuchenny i rzucił nim w 19-latka. Rzut był na tyle celny, że trafił prosto w brzuch poszkodowanego.

Tragiczny wypadek! Dziecko wpadło do studni

Śledztwo

Śledczy nie mieli wątpliwości i uznali, że to co zrobił 53-letni mężczyzna podchodzi pod próbę usiłowania zabójstwa. Kryminalni prowadzą właśnie śledztwo pod nadzorem prokuratora.

Ze wstępnych ustaleń stróżów prawa wynika, że podczas wspólnego spożywania posiłku doszło do sprzeczki pomiędzy ojcem i jego 19-letnim synem. 53-latek stracił panowanie nad sobą i rzucił nożem w syna. Ostrze wbiło mu się w brzuch i stanowiło bezpośrednie zagrożenie dla jego życia – relacjonowali funkcjonariusze.

53-latek usłyszał już zarzuty, a sąd przychylił się do wniosku o tymczasowy areszt na 3 miesiące. Po dokładnym zbadaniu sprawy, prokurator złoży oskarżenie w sądzie.

Władze ostrzegają! Zagrożenie dla kilku regionów
ŹródłoSE/media

Premier apeluje! Każdy musi tego przestrzegać

Apeluję, aby sierpień był miesiącem bezpiecznych powrotów z wakacji, bezpiecznych powrotów do domu. Przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego - powiedział w poniedziałek...

Nowa decyzja PiS! Ty też będziesz nią zaskoczony

Wzrost o 40 proc. wynagrodzenia dla prezydenta, wzrost wysokości diet dla radnych o 60 proc., wzrost wynagrodzenia pracowników samorządowych - to niektóre...

Tragiczny wypadek! Nie żyją 2 osoby, 9 jest rannych

Dwie osoby nie żyją, a dziewięć zostało przetransportowanych do szpitala po wypadku, do którego doszło rano między Piaskami a Chełmem. W pobliżu...

Mężczyzna został uderzony siekierą przez brata. Jego stan jest ciężki

Do szpitala w Poznaniu z ranami zadanymi siekierą trafił 58-letni mężczyzna. W niedzielę wieczorem w Jastrzębowie (Wielkopolskie) uderzył go brat; poszkodowany jest...

Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!

Michał Koterski i Marcelina Leszczak przeżyli chwile grozy. Była uczestniczka "Top Model" o zaistniałej sytuacji napisała w mediach społecznościowych.

Szok! Kucharz Magdy Gessler przyznał się do strasznej zbrodni

Tomasz B. był kucharzem, który pracował w restauracji Magdy Gessler, "U Fukiera" na warszawskiej Starówce. Mężczyzna brutalnie zamordował swojego kolegę.
zabić
Amerykańska agencja przekazała niepokojące wiadomości dotyczące szczepionki Pfizer. Wszyscy, którzy przyjęli tę wakcynę mogą się obawiać... Problem ze szczepionką Pfizer Szczepionki Pfizer są pierwszymi jakie pojawiły się w obrocie, aby walczyć z koronawirusem. Zostały przepadane na grupie 40 tysięcy osób, a ich skuteczność przed ciężkim przebiegiem choroby wynosi 97%. Niepokojące...