niedziela, 24 stycznia, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragedia! 5-latek wypadł z okna na trzecim piętrze...

Tragedia! 5-latek wypadł z okna na trzecim piętrze…

W Koszalinie zdarzyła się okropna tragedia. Dziecko wypadło z trzeciego pięta kamienicy. Gdzie w tym czasie byli rodzice, a przede wszystkim jak do tego doszło?

5-letni chłopiec w bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala. Do wypadku doszło w środę koło godziny 10 przy ulicy Młyńskiej w Koszalinie.

Na miejscu pojawiła się policja oraz prokurator aby zbadać sprawę.

Dziecko w stanie ciężkim zostało przewiezione do szpitala. Matka w chwili zdarzenia była trzeźwa – powiedziała PAP oficer prasowa koszalińskiej policji kom. Monika KosiecGdzie byli wtedy rodzice?

Okazuje się, że to nie matka wezwała pogotowie oraz policję, a przypadkowo przejeżdżający mężczyzna oraz patrol Straży Miejskiej. Kobieta dopiero po dłuższej chwili zorientowała się, że jej dziecka nie ma w domu.

W momencie gdy chłopca znaleziono był przytomny, od razu została mu udzielona pomoc. Po przyjeździe karetki pogotowia ratunkowego lekarza fachowo zajęli się obrażeniami i zabrali go do szpitala. Jego stan jest bardzo ciężki.

ŹródłoWP/ PAP

Tragiczny finał parkowania samochodu! Kierowca zabił kobietę

Nieostrożność kierowcy i nieuwaga pieszej podprowadziły do tragicznego finału. Mężczyzna potrącił przechodzącą kobietę. Ta niestety zmarła.

Jarosława Kaczyńskiego obostrzenia nie dotyczą! Łamie je na oczach wszystkich Polaków

Koronawirus szaleje, liczba zachorowań wciąż jest spora. Politycy wciąż spotykają się w Sejmie, a my co jakiś czas słyszymy, że któryś z...

Kłopoty w raju! TVN musi działać szybko i stanowczo!

Stacja telewizyjna TVN w tym roku dużo szybciej startuje ze swoją wiosenną ramówką. W ich nowej ofercie jednak nie znajdziemy zbyt wielu...

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss...

Nie żyje znany artysta! Jego prace zapamiętamy na zawsze

Smutne wieści dotarły do fanów mistrza polskiego komiksu. Nie żyje znany artysta Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł w wieku 97 lat.

Kolejne problemy ze szczepionkami! Seniorzy muszą stać w ogromnych kolejkach

W piątek od godziny 6 rano ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Okazało się, że przez problemy z infolinią osoby...