wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragedia! 19-latka nie miała szans w tym zderzeniu!

Tragedia! 19-latka nie miała szans w tym zderzeniu!

Doszło do dramatycznego wypadku w Przybyszowach. Na DK42 doszło do zdarzenia, w którym zmarła jedna osoba. Siła uderzeniowa była tak ogromna, że część samochodu przestała istnieć.

Tragiczny wypadek

Pierwsza informacja o wypadku dotarła do służb w Końskich około godziny 10 rano. Na miejsce zostały wysłane służby. Straż pożarna, policja oraz pogotowie ratunkowe doatarły na miejsce bardzo szybko.

Na miejscu oczom funkcjonariuszy ukazał się straszny widok. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów przód jednego z nich przestał istnieć. Pojazd zatrzymał się w rowie.

19
Zdjęcia z wypadku na DK42 (źródło: echodnia.eu)
Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

19-latka była bez szans

Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że na prostym odcinku drogi w miejscowości Przybyszowy kobieta kierująca oplem corsa, z nieustalonych przyczyn, zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się czołowo z jadącym fordem, którym kierował trzeźwy 50-latek – przekazała w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” Marta Przygodzka z komendy powiatowej policji w Końskich.

Przybyli na miejsce ratownicy od razu przystąpili do reanimacji 19-latki. Pomimo natychmiastowej pomocy kobiety nie udało się uratować. W wyniku odniesionych obrażeń zmarła na miejscu. Kierujący Fordem 50-latek został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do wypadku został wezwany prokurator. Funkcjonariusze policji pod jego nadzorem zabezpieczyli ślady oraz zwłoki 19-latki kierującej Oplem.

14/2021 Przed godziną 11 zostaliśmy zadysponowani samochodem SLRT Ford do wypadku drogowego na drodze krajowej DK42 w…

Opublikowany przez OSP KSRG Ruda Maleniecka Niedziela, 14 marca 2021
Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
19
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...