środa, 28 lipca, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragedia! 19-latka nie miała szans w tym zderzeniu!

Tragedia! 19-latka nie miała szans w tym zderzeniu!


Doszło do dramatycznego wypadku w Przybyszowach. Na DK42 doszło do zdarzenia, w którym zmarła jedna osoba. Siła uderzeniowa była tak ogromna, że część samochodu przestała istnieć.

Tragiczny wypadek

Pierwsza informacja o wypadku dotarła do służb w Końskich około godziny 10 rano. Na miejsce zostały wysłane służby. Straż pożarna, policja oraz pogotowie ratunkowe doatarły na miejsce bardzo szybko.

Na miejscu oczom funkcjonariuszy ukazał się straszny widok. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów przód jednego z nich przestał istnieć. Pojazd zatrzymał się w rowie.

19
Zdjęcia z wypadku na DK42 (źródło: echodnia.eu)
Siostrzeniec Morawieckiego ostro go krytykuje! "Nie mamy kontaktu"

19-latka była bez szans

Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że na prostym odcinku drogi w miejscowości Przybyszowy kobieta kierująca oplem corsa, z nieustalonych przyczyn, zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się czołowo z jadącym fordem, którym kierował trzeźwy 50-latek – przekazała w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” Marta Przygodzka z komendy powiatowej policji w Końskich.

Przybyli na miejsce ratownicy od razu przystąpili do reanimacji 19-latki. Pomimo natychmiastowej pomocy kobiety nie udało się uratować. W wyniku odniesionych obrażeń zmarła na miejscu. Kierujący Fordem 50-latek został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do wypadku został wezwany prokurator. Funkcjonariusze policji pod jego nadzorem zabezpieczyli ślady oraz zwłoki 19-latki kierującej Oplem.

14/2021 Przed godziną 11 zostaliśmy zadysponowani samochodem SLRT Ford do wypadku drogowego na drodze krajowej DK42 w…

Opublikowany przez OSP KSRG Ruda Maleniecka Niedziela, 14 marca 2021
Tragedia na Dolnym Śląsku! Znaleziono szczątki dziecka w walizce

Magda Gessler wdała się w awanturę na ulicy! Nikt się nie spodziewał takiego zachowania restauratorki

Marcin Bustowski udał się pod restaurację w Karpaczu, gdzie transmitował na żywą awanturę z Magdą Gessler. Restauratorka w pewnym momencie nie wytrzymała...

Polska w niebezpieczeństwie!

Kolejne niebezpieczeństwo dla Polski. Choroba może się szybko rozprzestrzenić. Aktualnie w USA monitorowanych jest ponad 200 osób pod kątem zakażenia małpią osobą...

Nie żyje znany aktor. Zagrał w wielu popularnych filmach

Zmarł aktor znany z takich produkcji jak: "Braveheart. Waleczne serce", czy "Gladiator". Mężczyzna zmarł na łodzi podczas wakacji. Miał 65 lat.

Druzgoczący wypadek Izabeli Trojanowskiej podczas występu. Koniczna była wizyta w szpitalu

Izabela Trojanowska podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 przewróciła się na scenie. Upadek wyglądał na bardzo groźny. Konieczna była wizyta w szpitalu.

Kobieta uderzyła samochodem w rodzinę i… zaczęła tańczyć. Szokujące nagranie

Kobieta z otarciami na ciele zaczęła tańczyć tuż po spowodowaniu tragicznego wypadku. Mieszkanka Lipiecka już wcześniej spowodowała dwa wypadki, ale nie została...

Zmarł popularny aktor! Jego ciało znaleziono w domu

Nie żyje aktor, który był bardzo popularny w latach 90. Artysta został znaleziony przez funkcjonariuszy policji w swoim domu. W chwili śmierci...
19
Adam Darski był dzisiaj w szpitalu. W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcia z pobytu w placówce medycznej... Miał białaczkę... Adam "Nergal" Darski kilka lat temu przechodził ciężką chorobę. Był to poważny nowotwór. Wokalista zespołu Behemoth musi być teraz pod obserwacją lekarzy. Nergal bardzo często bywa w szpitalach. Dzisiaj na Instagram'ie udostępnił zdjęcia...