środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Trafiło zawiadomienie na policję w sprawie Jarosława Kaczyńskiego! Nie odpuszczą mu!

Trafiło zawiadomienie na policję w sprawie Jarosława Kaczyńskiego! Nie odpuszczą mu!

Forum Unia Młodych złożyło zawiadomienie na policji w sprawie Jarosława Kaczyńskiego. Jest to efekt umorzenia postępowania sanepidu w sprawie złamania rygoru sanitarnego podczas mszy, w której brali udział politycy PiS.

Msza święta z udziałem polityków PiS

Jakiś czas temu odbyła się msza, w której uczestniczyło około 160 osób. W tym politycy PiS z Jarosławem Kaczyńskim na czele. Uczestnicy nabożeństwa za nic mieli sobie reżim sanitarny. Nikt nie utrzymywał 1,5 metrowego dystansu.

Sam Kaczyński w trakcie swojej krótkiej przemowy zdjął maseczkę, która powinna chronić zarówno jego jak i osoby z jego otoczenia. Sprawa została zgłoszona do sanepidu, jednak została umorzona. Wiele osób zbulwersowała ta informacja, ponieważ policja przepycha się i karze przedsiębiorców za naruszanie ograniczeń, a politycy PiS łamią je na każdym kroku.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''

Niektórym wolno więcej

Zawiadomienie o popełnieniu wykroczenia zostało wysłane 25 lutego do Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Działacze Forum Unii Młodych domagają się „ścigania i ukarania sprawców wykroczenia”. Powołali się również na publiczne wypowiedzi przedstawicieli sanepidu, którzy potwierdzili, że doszło do złamania obostrzeń. Według księży z parafii wszystko odbyło się zgodnie z procedurami.

Wszystkie procedury były przestrzegane. I wszystko sprawdzała policja. Byliśmy przygotowani, że możemy wpuścić maksymalnie 70 osób. A na mszy świętej było mniej wiernych. Wszyscy mieli zasłonięte usta, oprócz księży, którzy pełniąc posługę nie muszą mieć maseczek – powiedział dla WP ks. Piotr Kszczot z Parafii pw. Wszystkich Świętych w Starachowicach.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach''
ŹródłoWP/PAP/media

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
Kaczyński
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...