czwartek, 2 grudnia, 2021
Godzinnik.pl Polska To koniec Kaczyńskiego i PiS-u?! Sensacyjne doniesienia

To koniec Kaczyńskiego i PiS-u?! Sensacyjne doniesienia

Polski Ład, pięćset plus, zamiatanie afer pod dywan i tysiące protestów, tak można podsumować ostanie lata działalności Prawa i Sprawiedliwości. Przedstawiciele partii rządzącej – z Kaczyńskim na czele – próbują robić wszystko, żeby podnieść swoją pozycję w sondażach. Jednak to na nic, ponieważ badania mówią jasno.

koniec Kaczyńskiego
flickr.com
Rozpad PiS-u coraz bliżej?! Były wiceminister zdradza prawdę

Koniec Kaczyńskiego

Partia Jarosława Kaczyńskiego, w ostatnim czasie przeżywa kryzys. Głośne afery mailowe, wpadki wizerunkowe, pędząca inflacja, a także powrót Donalda Tuska. Wszystkie te czynniki sprawiają, że partia Prawa i Sprawiedliwości, straci miano lidera. Jeszcze dobitniej podkreślają to sondaże.

Kaczyński będzie musiał oddać posadę! Dramat PiS

Wyniki sondy

Przeprowadzona sonda uliczna pokazała, że ponad 30 procent Polaków, popiera partię Jarosława Kaczyńskiego. Natomiast tuż za PiS-em, plasuje się Koalicja Obywatelska, z Donaldem Tuskiem na czele z wynikiem 24 procent. Na trzecim miejscu znajduje się partia Szymona Hołowni, z wynikiem 14 procent. Na samym końcu, znajduje się partia Pawła Kukiza z wynikiem blisko dwóch procent.

Dramat na komisariacie w Łodzi. Policjant postrzelił się
  • Więcej na temat
  • PiS
NEWSLETTER

Kaczyński będzie musiał oddać posadę! Dramat PiS

Jak wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego przez IBRiS dla Onetu, obecnie rządząca koalicja traci poparcie społeczeństwa.

Szokujące dane dotyczące inflacji! Padł rekord

Wzrost cen przebił oczekiwania. Jak podaje Główny Urząd Statystyczny usługi i ceny towarów rosną w ekspresowym tempie. Drożyzna uderzy po kieszeniach Polaków.

Barbara Kurdej-Szatan pod wpływem alkoholu! Były również narkotyki

Zaraz po aferze z pamiętnym wpisem aktorki na Instagramie dotyczącym pracy funkcjonariuszy Straży Granicznej, Barbara Kurdej-Szatan wydała swoją bibliografię pt.: „Jak to...

Awantura w Sejmie! Posłowie wykluczeni z obrad

Posłowie Konfederacji zostali wykluczeni z wtorkowego posiedzenia Sejmu. Powodem był brak maseczek. Marszałek Elżbieta Witek kilkukrotnie zwracała uwagę posłom jednak bezskutecznie.

Prezydent chory na koronawirusa! Opuścił szpital

U prezydenta stwierdzono koronawirusa. Konieczna była hospitalizacja. W sobotę opuścił szpital i na czas kwarantanny przeniósł się do swojej rezydencji w Lanach.

Dramat na komisariacie w Łodzi. Policjant postrzelił się

Nie żyje jeden z funkcjonariuszy, który postrzelił się przed komisariatem. Do tragedii doszło we wtorek ok. godziny 15:00. Jak przekazuje łódzka policja...

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?

Szokujące słowa ojca Rydzyka! Niewiarygodne co powiedział

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich duchownych często ma kontrowersyjne podejście na wiele tematów. Czym zaskoczył tym razem? Wygłosił mowę, która zszokowała wszystkich...

Elżbieta II nie jest już królową! Świat nie może uwierzyć

Oficjalnie Elżbieta II przestaje pełnić rolę królowej Barbadosu. Nowym prezydentem została Sandra Mason, co równoznaczne jest z nowym ustrojem wyspy, który od...