wtorek, 6 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Testy na COVID-19 w sklepach spożywczych?!

Testy na COVID-19 w sklepach spożywczych?!

Sieć sklepów spożywczych w Polsce od poniedziałku 15 marca będzie proponowała swoim klientom certyfikowany test wykrywający przeciwciała SARS-CoV-2. Co z dokładnością testu?

Certyfikowane testy w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka jako pierwsza w Polsce wprowadza do swojego asortymentu certyfikowane testy wykrywające przeciwciała SARS-CoV-2. Jest on wyprodukowany przez szwajcarskie laboratorium PRIMA Lab. Dla osób zastanawiających się nad skutecznością, sklep szybko przychodzi z odpowiedzią. Skuteczność testu to ponad 98%.

Dla wygody swoich klientów Biedronka zdecydowała się na wprowadzenie domowych testów, aby zaoszczędzić pieniądze oraz bez stresu wykonać test samodzielnie w domu. Od poniedziałku będzie można go kupić za niecałe 50 złotych, co jest bardzo konkurencyjną stawką.

Andrzej Duda znowu się skompromitował! Internauci wytknęli mu błąd

Test w domowym zaciszu

Test Primacovid jest tak zwanym testem serologicznym. W skrócie oznacza to, że pozwala wykryć, czy badana osoba wytworzyła przeciwciała IgG i IgM przeciwko koronawirusowi. Test jest bardzo łatwy w użyciu, do jego wykonania używa się małej próbki krwi, a czas oczekiwania na wynik to około 10 min.

Najważniejsze jednak jest to, że producent zapewnia bezpieczeństwo oraz ujawnia badania nad produktem. Dodatkowo jest to renomowana firma, której od lat wielu ludzi ufa. Producent, szwajcarska PRIMA Lab jest firmą certyfikowaną zgodnie z normami ISO 9001:2015 i ISO 13485:2016, a sam test to certyfikowany wyrób medyczny (certyfikat CE). Jego dokładność wynosi 98,3 proc.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
sklep
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...