środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Tajemnicza śmierć przedsiębiorcy. Miesiąc wcześniej rozdawał towar ze swojego sklepu!

Tajemnicza śmierć przedsiębiorcy. Miesiąc wcześniej rozdawał towar ze swojego sklepu!

Te wydarzenia wstrząsnęły mieszkańcami Zamościa. Szanowany przedsiębiorca, który prowadził market niedaleko centrum miasta nie żyje. Sprawę wyjaśnia policja oraz prokuratura.

Rozdawał towar ze swojego sklepu

Śmierć mężczyzny wygląda na zaplanowaną i przemyślaną akcję. Przedsiębiorca, który prowadził market niedaleko centrum miasta niespodziewanie postanowił rozdać towar za darmo. Tłumaczył to chęcią zamknięcia interesu przez remont oraz pomocą najuboższym.

Opublikowany przez Enta przyjazny Market Sobota, 6 lutego 2021
Białoruś zaatakuje Polskę! Łukaszenko potwierdza!

Tajemnicza śmierć

O śmierci mężczyzny poinformował Dziennik Wschodni. Według nieoficjalnych informacji martwego mężczyznę znalazła jedna z pracownic. Według informacji udzielonych przez policję wynika, że przedsiębiorcę odnaleziono w jednym z mieszkań przy starym mieście w Zamościu.

Sprawą 57-latka zajęła się policja pod nadzorem prokuratury, która ma ustalić okoliczności zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w śmierci mężczyzny nie miały udziału osoby trzecie.

Radny PO zlecił pobicie?! Jest reakcja partii!

Ekspedientki złapane na gorącym uczynku. Teraz grozi im więzienie!

Ekspedientki z jednego z marketów z województwa Wielkopolskiego okradały swojego pracodawcę. Proceder ten trwał od blisko 3 lat.

Radny PO zlecił pobicie?! Jest reakcja partii!

Radny PO usłyszał już zarzuty prokuratorskie. Polityk oskarżony jest o zlecenie pobicia. Kroki prawne podjęli śledczy, ale także jego partia.

Tragedia! Nie żyje małżeństwo z województwa łódzkiego!

Do tragedii doszło nieopodal miejscowości Granice w województwie łódzkim. Na drodze krajowej 42 zginęło małżeństwo. Wypadek!

Maryla Rodowicz umiera? Co dzieje się z gwiazdą estrady?!

Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów.

Białoruś zaatakuje Polskę! Łukaszenko potwierdza!

Łukaszenko stwierdził, że przelała się już czara goryczy, Polska próbuje "heroizować bandytów i przestępców wojennych". Wszystko przez obchody Dnia Żołnierzy Wyklętych w...

Platforma Obywatelska pogrążona w żałobie. Nie żyje jedna z posłanek!

W Olsztynie zmarła posłanka Platformy Obywatelskiej, która była wiceprezydentem Olsztyna. Kobieta miała 63 lata. Nie żyje Anna Wasilewska...
śmierć
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...