środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Tajemnicza śmierć pięknej Polki w Wielkiej Brytanii! Policja ma podejrzenia kto jest...

Tajemnicza śmierć pięknej Polki w Wielkiej Brytanii! Policja ma podejrzenia kto jest mordercą!

W Wielkiej Brytanii doszło do tajemniczej zbrodni. W jednym z domów znaleziono ciało pięknej Polski. Policja ma poszlaki kto może być mordercą.

Śmierć kobiety

Policja odnalazła w jednym z domów na Lambert Street w mieście Hull ciało młodej kobiety. Jak się okazało jest ona naszą rodaczką, która od jakiegoś czasu mieszkała w Wielkiej Brytanii. Na ciele młodej kobiety były liczne obrażenia.

W związku ze sprawą funkcjonariusze zatrzymali Amadeusza S., który był współlokatorem zamordowanej 30-latki. Mężczyzna początkowo został zatrzymany i przesłuchiwany w charakterze świadka. Jednak policja oskarżyła go o zabójstwo, a sąd już wyznaczył datę jego rozprawy.

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Co wydarzyło się feralnej nocy?

W sprawie zabójstwa pięknej Klaudii jest wiele pytań, które pozostają bez odpowiedzi. Wiadome jest, że Amadeusz S, od jakiegoś czasu mieszkał z 30-latką. Policja nie chce ujawnić szczegółów związanych ze śledztwem.

Klaudia przyjechała do Wielkiej Brytanii przed kilkoma laty. Pracowała jako tancerka. Początkowo nikogo tam nie znała, z czasem jednak udało jej się zaprzyjaźnić z kilkoma osobami. Wszyscy bardzo ją lubili i uważali za dobrą osobę. Nikt nie rozumie co pchnęło zabójcę do tak strasznego czynu.

Andrzej Duda znowu się skompromitował! Internauci wytknęli mu błąd
ŹródłoFakt/media

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
Wielkiej Brytanii
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...