Tadeusz Gołębiewski nie żyje. Polski milioner zmarł w wieku 79 lat

2638
twitter.com, @luxatic_pl

– Nie żyje Tadeusz Gołębiewski, założyciel sieci hoteli oraz fabryki cukierniczej. Zmarł we wtorek – poinformowała Agnieszka Gawińska, która odpowiedzialna jest za kontakty z mediami w firmie TAGO. Biznesmen miał 79 lat.

Tadeusz Gołębiewski nie żyje
twitter.com, @KtoUmarl
Autobus z dziećmi zderzył się z ciężarówką. 17 osób poszkodowanych

Tadeusz Gołębiewski nie żyje

Polska Agencja Prasowa zweryfikowała informację o śmierci Tadeusza Gołębiewskiego. Tak, potwierdzam tę informację – odpowiedziała Gawińska. – Dziś ukaże się informacja na stronach internetowych hoteli i przedsiębiorstwa TAGO. Upoważniona jestem tylko do przekazania informacji, że Tadeusz Gołębiewski zmarł w dniu wczorajszym – dodała.

Ważny polityk straci immunitet? Sejm zdecyduje już dziś 

Tadeusz Gołębiewski w latach 60. pracował w swojej firmie słodyczy TAGO, którą założył koło Radzymina. Biznesmen dzięki prężnie rozwijającej się firmie w 1989 roku otworzył swój pierwszy hotel w Mikołajkach. Następne inwestycje powstały w Białymstoku, Karpaczu i Wiśle.Tadeusz Gołębiewski nie żyje
twitter.com, @ForbesPolska
Mężczyzna zamordował bezdomną kobietę. 26-latek zgłosił się na policję i złożył wyjaśnienia

– Produkował wafle w formach wyrzuconych przez przedwojenną fabrykę, które własnoręcznie spawał. Do wyrabiania masy, głównie z wody, oleju i sody, używał pralki Frani. Tania produkcja, prawie nieograniczony zbyt, rosnące zyski, które w całości reinwestował. W kolejne maszyny, używane, ale solidne, z Austrii, w nowe produkty – andruty, bezy, rożki do lodów – w stale rozbudowywaną fabrykę – pisał niedawno „Newsweek”.

Śmierć prezydenta Gdańska. Oskarżony podczas rozprawy krzyczał "Allah Akbar"

O Gołębiewskim zrobiło się ostatnio głośno przez najnowszą inwestycję nad morzem w Pobierowie. Biznesmen podjął decyzję o budowie największego hotelu w Polsce. Jest wiele kontrowersji związanych z budową tego budynku. Przede wszystkim jego skala. W hotelu ma się znajdować 1400 pokoi. Inwestycja kształtem przypomina statek, który jak zapewniał inwestor będzie mieć 80 proc. z widokiem na morze.

Matka z dwójką dzieci potrącona na pasach. Kobieta trafiła do szpitala

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here