niedziela, 24 stycznia, 2021
Godzinnik.pl Polska Szokujący wpis na profilu minister Marleny Maląg. Tłumaczy się hakerami

Szokujący wpis na profilu minister Marleny Maląg. Tłumaczy się hakerami

Strajk Kobiet od kilku tygodni wywołuje ogromne zamieszanie i poruszenie. Zarówno w Internecie jak i mediach tradycyjnych. Minister Marlena Maląg dała upust swojej opinii i podzieliła się nią w Internecie.Szokujący wpis na Facebook’u pojawił się we wtorek po południu. Nawiązuje on do trwających od kilku tygodni Strajków Kobiet przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce.

Do tekstu załączone zostały zdjęcia kobiet ze znakami błyskawic na twarzy. Czerwona błyskawica kojarzy się z protestami. Do zdjęć kobiet, dołączone również zostały zdjęcia rdzennych mieszkańców Oceanii. Czy autor miał na myśli porównanie zupełnie innych kultur? A może którąś z grup uznał za „dziką”?

Jako kobieta, jako matka nigdy nie zrozumiem ani nie poprę protestujących. Wulgarne i chamskie zachowanie nie zdobi…

Opublikowany przez Marlena Maląg Wtorek, 15 grudnia 2020

Oświadczenie minister

Kilkadziesiąt minut po opublikowaniu bulwersującego wpisu, minister Maląg opublikowała komunikat na swoim koncie na Twitterze, w którym informuje, że jej profil Facebook’owy został zhakowany.

„Moje konto na Facebooku padło ofiarą hakerów. Do czasu, kiedy nie poinformuję o odzyskaniu go, proszę traktować pojawiające się posty jako kłamliwą manipulację” – napisała ministerPiS czy hakerzy?

To nie pierwszy raz gdy politycy tłumaczą się tym, że hakerzy przejęli ich konto. W listopadzie Marcin Duszek, który również należy do PiS również „padł ofiarą hakerów”. Na jego koncie pojawiły się zdjęcia sekretarki okraszone podpisem, że inni posłowie będą mu zazdrościć. W komentarzach pod postem pojawiło się więcej zdjęć, w krótkiej odważnej spódnicy.

ŹródłoWP

Tragiczny finał parkowania samochodu! Kierowca zabił kobietę

Nieostrożność kierowcy i nieuwaga pieszej podprowadziły do tragicznego finału. Mężczyzna potrącił przechodzącą kobietę. Ta niestety zmarła.

Jarosława Kaczyńskiego obostrzenia nie dotyczą! Łamie je na oczach wszystkich Polaków

Koronawirus szaleje, liczba zachorowań wciąż jest spora. Politycy wciąż spotykają się w Sejmie, a my co jakiś czas słyszymy, że któryś z...

Kłopoty w raju! TVN musi działać szybko i stanowczo!

Stacja telewizyjna TVN w tym roku dużo szybciej startuje ze swoją wiosenną ramówką. W ich nowej ofercie jednak nie znajdziemy zbyt wielu...

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss...

Nie żyje znany artysta! Jego prace zapamiętamy na zawsze

Smutne wieści dotarły do fanów mistrza polskiego komiksu. Nie żyje znany artysta Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł w wieku 97 lat.

Kolejne problemy ze szczepionkami! Seniorzy muszą stać w ogromnych kolejkach

W piątek od godziny 6 rano ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Okazało się, że przez problemy z infolinią osoby...