sobota, 18 września, 2021
Godzinnik.pl Polska Kolejne konto polityka PiS zhakowane?! Udostępnił zdjęcia nagiej kobiety!

Kolejne konto polityka PiS zhakowane?! Udostępnił zdjęcia nagiej kobiety!


Tak się bawią politycy PiS? Żart, włamanie na konto mediów społecznościowych, a może zabawa po alkoholu? Wiele pytań, na które zapewne odpowiedzią będzie historia o ataku hakerów, którzy ciągle atakują konta polityków PiS.

Zdjęcia półnagiej kobiety

W poniedziałek 18 stycznia koło godziny 10 na koncie wiceprzewodniczącego klubu Prawa i Sprawiedliwości pojawiły się zdjęcia półnagiej kobiety. We wpisie pod nazwiskiem Marka Suskiego mogliśmy dowiedzieć się, że ten „wykorzysta wszystkie polityczne możliwości (…) [by ta kobieta] już nigdy nie pojawiła się na polskiej scenie politycznej”

PiS
Zdjęcie wstawionego na Twitterze postu (źródło TVN24)
Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne wiadomości! Stan wyjątkowy w całej Polsce?

Przepychanki słowne?

Niedługo po opublikowaniu na profilu Marka Suskiego zdjęć oraz postu, w którym mówi, że zrobi wszystko, aby ta kobieta nie pojawiła się już nigdy w polityce, na jej profilu pojawiła się odpowiedź.

PiS
Odpowiedź kobiety, która była na zdjęciach
Nie żyje polski sportowiec! Zginął w tragicznym wypadku samochodowym

Doszło do włamania?

Na Twitterze znanego polityka PiS Marka Suskiego pojawiły się zdjęcia roznegliżowanej kobiety. Jak poinformowała na rzeczniczka PiS Anita Czerwińska doszło do włamania, a sam poseł nie miał podobno nic wspólnego z opublikowanymi treściami.

Rząd szykuje kolejne zmiany! Polacy zaskoczeni

Internauci w szoku

Internet zawrzał po wpisach, które dotarły do wielu użytkowników. Wygląda na to, że oba profile zostały skradzione, zarówno ten posła Suskiego, jak i kobiety, której zdjęcia krążą po internecie.

Użytkownicy Twiitera dosadnie komentowali sytuację udostępniając dalej post. Instagram kobiety, na którym pojawiły się zdjęcia już zniknął.

Michał Milowicz w żałobie! Zmarła mu najbliższa osoba

Tragiczna śmierć dziecka! 2,5-latek wypadł z okna

Dzisiaj około godziny 8:00 doszło do tragicznego wypadku. 2,5-latek wypadł z okna w jednym z mieszkań w Poznaniu. Lekarzom nie udało się...

Tragedia w restauracji McDonald’s! Zginął 42-latek płacąc za zamówienie

Mężczyzna kiedy kupował jedzenie z McDrive schylił się po kartę płatniczą, która mu spadła. Niefortunnie samochód ruszył, miażdżąc 42-latka. Mężczyzna zmarł na...

Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne wiadomości! Stan wyjątkowy w całej Polsce?

Ministerstwo Zdrowia przekazało zaskakujące dane. Adam Niedzielski już wczoraj zaznaczył, że w Polsce obecna jest kolejna fala COVID-19. Ministerstwo...

Niewiarygodne ile zarabia Jackowski! Ceny zwalają z nóg

Ile zarabia Jackowski? Krzysztof Jackowski wyznał ile dostaje za poszukiwania osób. Kwoty jakie przekazał do wiadomości publicznej zwalają z nóg.

Rząd szykuje kolejne zmiany! Polacy zaskoczeni

Rząd zapowiada odejście od opieki w dużych instytucjach na rzecz zapewnienia wsparcia w środowisku lokalnym, w miejscu zamieszkania – takie jest główne założenie „Strategii rozwoju...

Mężczyzna zamordował narzeczoną! Na koniec wydłubał jej oczy. Wszystkiemu przyglądały się dzieci!

Robert G. brutalnie zamordował swoją narzeczoną. Zadał jej kilkadziesiąt ciosów nożem, a następnie wydłubał oczy. Całej sytuacji przyglądały się dzieci cierpiącej kobiety.

Znany piosenkarz miał wypadek! To już koniec kariery?

Jeden z najpopularniejszych piosenkarzy miał wypadek. Konieczna będzie operacja i długa rehabilitacja. Artysta nie pojawi się na scenie w najbliższym czasie.

Maryla Rodowicz umiera? ,,To jest koniec”

Maryla Rodowicz umiera? W mediach społecznościowych umieściła wpis, którym wielu fanów się przejęło. Piosenkarka musiała być hospitalizowana, a jej koncert był pod...

Dramat Edyty Górniak! ,,Złamała kręgosłup”

Edyta Górniak dostała ogromny cios, bowiem jej matka ma ogromne problemy ze zdrowiem. Nie wiadomo czy piosenkarka przeprowadzi się do domu rodziców,...