czwartek, 20 stycznia, 2022
Godzinnik.pl Polska 17-latek zabił nastolatkę i nagrał z tego film. Konrad K. zniknął. Jest...

17-latek zabił nastolatkę i nagrał z tego film. Konrad K. zniknął. Jest poszukiwany listem gończym

17-latek spowodował wypadek. Zmarła jego nastoletnia rówieśniczka. Chłopak decyzją sądu miał trafić do aresztu. Po kilku miesiąc zniknął.Konrad K. jest poszukiwany listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Ostrowi Mazowieckiej.

Dramat najbliższych Krzysztofa Krawczyka! ,,Wyjątkowo podłe''

17-latek zabił nastolatkę

16 lipca 2021 roku nastolatek jechał motocyklem razem z dziewczyną. 17-latek stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w dwie 17-latki siedzące na ławce. Jedna z nastolatek zmarła na miejscu, a druga z obrażeniami trafiła do szpitala. Na miejscu natychmiast pojawiła się policja, która chciała sprawdzić trzeźwość sprawcy wypadku. Chłopak odmówił badania.

Skandal podczas studniówki! Maturzyści obrażali polityków. Znamy stanowisko dyrektora szkoły

,,Tak się kończą balety”

17-latek jadąc do szpitala nagrał film, który podpisał: ,,Tak się kończą balety”. Po kilku godzinach lekarze stwierdzili, że chłopak powodując wypadek był pod wypływem alkoholu. Sprawa trafiła do Sądu Rejonowego w Ostrowi Mazowieckiej. Prokurator zaproponował tymczasowy areszt dla nastolatka. Sąd jednak zgodził się na łagodniejszą karę, poręczenia majątkowego w wysokości 15 tysięcy złotych.

17-latek zabił nastolatkę
polsatnews.pl
Znana dziennikarka trafiła do szpitala! Tak źle dawno nie było

Konradowi K. przedstawiono zarzuty

Prokuratura oznajmiła: ,,Konradowi K. przedstawiono zarzuty spowodowania umyślnego wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym Natalii K. oraz spowodowania obrażeń ciała Oliwii Z. Podejrzany wyjaśnił, że nie pamięta, czy przed wypadkiem spożywał alkohol oraz zasłaniał się niepamięcią co do bliższych okoliczności zdarzenia.”

Dramat w życiu Natalii Kukulskiej. Popełnił samobójstwo

Decyzja sądu

Po miesiącu sprawa trafiła do wyższej instancji. Sąd zdecydował się o umieszczeniu 17-latka w areszcie tymczasowym. Niestety obawy prokuratorów okazały się trafne. Nastolatek uciekł i nikt nie wie gdzie on się znajduje.

Przemysław Czarnek znów szokuje! Słowo RODZIC będzie zakazane?

Konrad K. jest poszukiwany listem gończym

Konrad K. jest poszukiwany listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Ostrowi Mazowieckiej. Urodzony: 2 października 2003 r., Ostrów Mazowiecka, obywatelstwo: polskie. Zawód: brak danych. Kwalifikacja prawna czynu: art. 177 § 2 kk w zb. z art. 177§1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk. Ostatni adres zamieszkania: 07-311 Wąsewo; Rząśnik-Majdan. Imię ojca: Norbert.

Krystyna Janda uciekła. ,,Straciłam wszelki sens"
NEWSLETTER

Będzie wojna? Generał broni ostrzega przed możliwymi scenariuszami

Mirosław Różański udzielił ciekawego wywiadu portalowi BusinessInsider.com. Jakie scenariusze dotyczące konfliktu rosyjsko-ukraińskiego przewiduje generał broni rezerwy Wojska Polskiego?

Przemysław Czarnek znów szokuje! Słowo RODZIC będzie zakazane?

Przemysław Czarnek uznawany jest za najgorszego ministra edukacji w historii. Wokół niego wciąż wybuchają kolejne kontrowersje. Tym razem polityk po raz kolejny...

Jeśli rozpoznajesz ten głos, natychmiast zgłoś się na policję. Służby apelują [NAGRANIE]

Wczoraj, 19 stycznia, policjanci z poznańskiego archiwum X udostępnili nagranie, na którym słychać głos pedofila, który wykorzystał seksualnie dwie nastolatki. Sytuacja miała...

Myśliwy pomylił dzika z nastolatkiem. Nie żyje 14-latek

19 stycznia br. w Sądzie Okręgowym w Lublinie zakończył się proces Dariusza Ch., mężczyzna jest oskarżony o zastrzelenie 14-latka z Kazachstanu. Do...

Na jaw wyszły nowe fakty w sprawie śmierci Izy z Pszczyny! Prawda szokuje

Śmierć 30-letniej Izy z Pszczyny poruszyła całym krajem. Kobieta zmarła w 22. tygodniu ciąży z powodu wstrząsu septycznego. Według rodziny zmarłej lekarze...

Bestia z północy nadciąga! Niebezpieczne dni dla Polski

Dotychczas zima w Polsce była stosunkowo łagodna, lecz była to dosłownie cisza przed burzą. Jakiej pogody możemy spodziewać się w nadchodzących dniach?

Nastolatkowie na mrozie znaleźli niemowlę! Trwają poszukiwania rodziców

Kilku nastolatków wybrało się na spacer w okolicach wsi Sosnówka w obwodzie nowosybirskim. Idąc jedną z ulicą usłyszeli łkanie. Myśleli, że ktoś...

Milioner zamordowany we własnym domu. Skradziono jego majątek

Do zabrodni doszło w nocy ze środy na czwartek w domu jednorodzinnym na warszawskim Wawrze. Śmiertelnie pobito 79-letniego Tadeusza K. Z jego...

Dramat w życiu Natalii Kukulskiej. Popełnił samobójstwo

Natalia Kukulska podzieliła się z fanami szczerym wyznaniem. Opowiedziała o swojej dawnej miłości i śmierci chłopaka, która była niezwykle tragiczna.