poniedziałek, 18 października, 2021
Godzinnik.pl Polska 17-latek zabił nastolatkę i nagrał z tego film. Konrad K. zniknął. Jest...

17-latek zabił nastolatkę i nagrał z tego film. Konrad K. zniknął. Jest poszukiwany listem gończym


17-latek spowodował wypadek. Zmarła jego nastoletnia rówieśniczka. Chłopak decyzją sądu miał trafić do aresztu. Po kilku miesiąc zniknął.Konrad K. jest poszukiwany listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Ostrowi Mazowieckiej.

Tego nikt się nie spodziewał! Ogromne zmiany

17-latek zabił nastolatkę

16 lipca 2021 roku nastolatek jechał motocyklem razem z dziewczyną. 17-latek stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w dwie 17-latki siedzące na ławce. Jedna z nastolatek zmarła na miejscu, a druga z obrażeniami trafiła do szpitala. Na miejscu natychmiast pojawiła się policja, która chciała sprawdzić trzeźwość sprawcy wypadku. Chłopak odmówił badania.

Szokująca decyzja PiS-u! Koniec z alkoholem?

,,Tak się kończą balety”

17-latek jadąc do szpitala nagrał film, który podpisał: ,,Tak się kończą balety”. Po kilku godzinach lekarze stwierdzili, że chłopak powodując wypadek był pod wypływem alkoholu. Sprawa trafiła do Sądu Rejonowego w Ostrowi Mazowieckiej. Prokurator zaproponował tymczasowy areszt dla nastolatka. Sąd jednak zgodził się na łagodniejszą karę, poręczenia majątkowego w wysokości 15 tysięcy złotych.

17-latek zabił nastolatkę
polsatnews.pl
Znana, była posłanka trafi do więzienia?! Ujawniono szokujące nagrania

Konradowi K. przedstawiono zarzuty

Prokuratura oznajmiła: ,,Konradowi K. przedstawiono zarzuty spowodowania umyślnego wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym Natalii K. oraz spowodowania obrażeń ciała Oliwii Z. Podejrzany wyjaśnił, że nie pamięta, czy przed wypadkiem spożywał alkohol oraz zasłaniał się niepamięcią co do bliższych okoliczności zdarzenia.”

Rafał Trzaskowski przekazał tragiczne wiadomości! Spływają kondolencje z całej Polski

Decyzja sądu

Po miesiącu sprawa trafiła do wyższej instancji. Sąd zdecydował się o umieszczeniu 17-latka w areszcie tymczasowym. Niestety obawy prokuratorów okazały się trafne. Nastolatek uciekł i nikt nie wie gdzie on się znajduje.

Żona znanego polityka nago! Kaczyński będzie zły?

Konrad K. jest poszukiwany listem gończym

Konrad K. jest poszukiwany listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Ostrowi Mazowieckiej. Urodzony: 2 października 2003 r., Ostrów Mazowiecka, obywatelstwo: polskie. Zawód: brak danych. Kwalifikacja prawna czynu: art. 177 § 2 kk w zb. z art. 177§1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk. Ostatni adres zamieszkania: 07-311 Wąsewo; Rząśnik-Majdan. Imię ojca: Norbert.

Tragiczny wypadek! Nie żyje czworo nastolatków

Tego nikt się nie spodziewał! Ogromne zmiany

Od 2022 roku wzrośnie akcyza na papierosy i alkohol, a według wyliczeń Ministerstwa Finansów paczka tradycyjnych papierosów zdrożeje o ok. 30 gr. Jednak branża...

Nie żyje znana aktorka! Wystąpiła w najsłynniejszych produkcjach

Nie żyje popularna aktorka. Zagrała w wielu światowych produkcjach filmowych i serialowych. Kobieta w chwili śmierci miała 95 lat.

Żona znanego polityka nago! Kaczyński będzie zły?

Do sieci trafiły nagie zdjęcia żony ministra. Nie od dziś wiadomo, że kobieta nie boi się zabierać głosu w mediach. Tym razem...

Znana, była posłanka trafi do więzienia?! Ujawniono szokujące nagrania

Była posłanka zostanie pogrążona? Wszystko przez zeznania jednego ze świadków. Kobieta w czasie pandemii wystawiała pracownicom ,,lewe'' zwolnienia, aby uchronić załogę przed...

Rafał Trzaskowski przekazał tragiczne wiadomości! Spływają kondolencje z całej Polski

Prezydent Warszawy w mediach społecznościowych podzielił się tragiczną wiadomością. Zmarł powstaniec warszawski. Miał 96 lat.

Szokująca decyzja PiS-u! Koniec z alkoholem?

Prawo i Sprawiedliwość troszczy się o zdrowie Polaków. W najbliższym czasie pojawią się ogromne zmiany. Czy to już koniec alkoholu?

Prezydent trafił do szpitala! Przebywa na intensywnej terapii

Prezydent trafił do szpitala po spotkaniu z dotychczasowym premierem. Lekarze nie zabierają głosu w sprawie staniu zdrowia prezydenta. Wiadomo jednak, że hospitalizacja...

Tragiczny wypadek autobusu! Nie żyje ponad 30 osób

Tragiczny wypadek z udziałem 50 pasażerów autokaru. Pojazd ześlizgnął się ze skarpy i spadł w przepaść. Nie żyją 32 osoby, reszta poszkodowanych...

Ryszard Terlecki umiera? Polityk trafił do szpitala

Ryszard Terlecki trafił do szpitala. Konieczna była pilna operacja, którą przeprowadził prof. Andrzej Matyja, prezes Naczelnej Izby Lekarskiej. Z uwagi na wiek...
17-latek zabił nastolatkę

Dołącz do naszego Newslettera!

Najważniejsze wiadomości codziennie na Twojej skrzynce pocztowej!
Nie spamujemy, wyślemy maksymalnie jedną wiadomość dziennie.