poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Polska Syn prezydenta trafi do więzienia?! Jechał pijany i spowodował wypadek

Syn prezydenta trafi do więzienia?! Jechał pijany i spowodował wypadek

Syn prezydenta w nocy rozpoczął wyścig pod prąd, który skończył się uderzeniem w drzewo, na alei Warszawskiej. W wydychanym powietrzu, alkomat wskazał blisko dwa promile. Oskarżonemu grożą dwa lata więzienia.

Atak migrantów na granicę polską! Dwóch żołnierzy rannych

Syn prezydenta Olsztyna spowodował wypadek

Na Alei Warszawskiej w Olsztynie, Citroen, którym poruszał się 36-latek, stał oparty o drzewo. Kierowca nie dawał znaku życia, a ze środka auta, czuć było odór alkohol. Spacerujący przechodnie, postanowili zawiadomić policję.

Syn prezydenta
olsztyn.com.pl
Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Interwencja służb

Na miejsce przyjechała policja, która poddała 36-latka badaniu alkomatem.

Badanie alkomatem wykazało u 36-letniego mieszkańca Olsztyna 1,7 promila alkoholu. Obecni na miejscu ratownicy medyczni nie stwierdzili, aby mężczyzna wymagał hospitalizacji – oznajmił sierż. Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Dodatkowo przyjechała karetka, ale mężczyźnie nic poważnego się nie stało. Jego życiu nie zagrażała żaden poważny uraz.

Straszna wizja Krzysztofa Jackowskiego! Przerażające wieści dla Polaków

Procedura karna

Z ustaleń wynika, że syn prezydenta nie zdążył wyhamować i uderzył w drzewo. Po tym incydencie, nie był w stanie dalej kontynuować jazdy, więc leżał w rowie obok drzewa. Policja za ten czyn zawiesiła 36-latkowi prawo jazdy, ale to nie koniec. Za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu, grozi mu do dwóch lat więzienia – kodeks karny art. 178a paragraf 1.”Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.”

Wielka wpadka Leszka Millera! Monika Olejnik zareagowała
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?