Zmarł syn znanego, polskiego piłkarza. Ojciec we wzruszających słowach pożegnał swoje dziecko

34582

Kamil Kosowski, były reprezentant Polski w piłce nożnej, to ojciec nieżyjącego już znanego rapera Aleksandra „Big Scythe” Kosowskiego. Pierwszy raz Kamil Kosowski wspomniał publicznie swojego zmarłego syna. Napisał wzruszający post i umieścił zdjęcie grobu.

Rodzinna tragedia. Zmarła, gdy dowiedziała się o śmierci syna

Syn Kamila Kosowskiego nie żyje

Wiadomość o śmierci znanego rapera „Big Scythe” rozeszła się po całym internecie. Aleksander Kosowski był 25-letnim raperem. Jego pierwszym utworem jakim zadebiutował był „Zabijaj mnie wolniej”. Jednak najbardziej zasłynął występując w piosenkach Tymka, „Anioły i demony” oraz „Język Ciała”.

Jak dotąd, Kamil Kosowski nie komentował ani nie poruszał tematu śmierci swojego syna. Dopiero po czasie piłkarz zdecydował się na wzruszające słowa, w których dziękował również za wsparcie okazane w tym trudnym momencie. We wpisie umieścił zdjęcie grobu swojego zmarłego syna.Już w kwietniu Aleksander Kosowski wspominał na swoim profilu o problemach zdrowotnych. – Moje zniknięcie jest spowodowane chorobami, które niestety dotknęły mnie na raz. Przez długi czas nie byłem w stanie wstać sam z łóżka i np. wizyty w toalecie nie byłyby możliwe bez mojej dziewczyny, która tak naprawdę od x czasu poświęca się dla mnie w stu procentach. Aktualnie jest już coraz lepiej, ale no jeszcze trochę to chyba potrwa. Straciłem też dużo kg, czuję się trochę słabszy niż wcześniej, dlatego o to też chciałbym zadbać – napisał do swoich fanów na profilu tłumacząc nieobecność.

Mężczyzna próbował okraść sklep. Pomagały mu jego dzieci w wieku 9 i 11 lat

Z końcem maja Aleksander Nosowski „Big Scythe” wypuścił nową piosenkę. Udostępniając go napisał jedynie – Więcej info dam, jak wyjdę ze szpitala. Na razie bardzo będę wdzięczny za każdą pomoc z promo tego klipu. Z góry dziękuję wam i pozdro dla każdego.

Prezes PiS ośmieszony. ,,Każdy może mieć swoje zdanie"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here