sobota, 24 lipca, 2021
Godzinnik.pl Polska Syn Beaty Szydło usunięty z listy księży!

Syn Beaty Szydło usunięty z listy księży!


Od zeszłego roku nie pojawiały się nowe informacje na temat syna Beaty Szydło. Jego nazwisko zostało usunięte z listy diecezjalnych księży.

Zmiana decyzji

Jeszcze w lutym 2021 roku nazwisko Tymoteusza Szydło widniało na stronie diecezji bielsko-żywieckiej jako księdza pełniącego tam posługę. Obecnie jednak zniknął on z listy. Pracujący tam księża postanowili nie udzielać komentarza w tej sprawie. A rzecznik diecezji zasugerował, aby pytania kierować do księdza Tymoteusza lub jego adwokata.

Tak sobie zażyczył. To jest już tylko i wyłącznie jego sprawa. W naszej diecezji nie pełni posługi, nie jest u nas księdzem – mówił rzecznik diecezji ks. Mateusz Kierczak.

Kiedy syn byłej premier zadeklarował, że udaje się na urlop, jego prawnik wydał oświadczenie, w którym zdementował plotki na temat rzekomych przyczyn „wakacji” księdza Tymoteusza. Dotyczyło ono również sugestii, jakoby Szydło miał spłodzić dziecko.

Tragiczny wypadek! Dziecko umierało na oczach rodziców

Kryzys wiary i rezygnacja

Ksiądz Tymoteusz Szydło przyjął święcenia kapłańskie w 2017 roku, a od września 2019 roku miał rozpocząć posługę w parafii pod wezwaniem św. Maksymiliana Męczennika w Oświęcimiu. Jednak w grudniu tego samego roku poinformował o swojej rezygnacji ze stanu duchownego.

Obecnie moja reputacja jako księdza jest zdruzgotana przez plotki i domysły. Z bólem stwierdzam też, że nie udało mi się pokonać kryzysu wiary i powołania – napisał duchowny.

Nastoletnia sportsmenka walczy o życie! Opublikowano wzruszające słowa

Maja Bohosiewicz chora! Przekazała smutne wiadomości

Maja Bohosiewicz jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Na swoim koncie na Instagram'ie zgromadziła już blisko 500 tysięcy osób obserwujących! Bohosiewicz...

Szok! Zgwałcono 15-latkę na plaży

Mężczyzna z Pakistanu zaczął rozmowę z 15-latką. Kilka minut później zaciągnął ją siłą do wody i zgwałcił. Trwają poszukiwania sprawcy zdarzenia.

Nergal w szpitalu! Pokazał drastyczne zdjęcia

Adam Darski był dzisiaj w szpitalu. W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcia z pobytu w placówce medycznej... Miał białaczkę...

Nastoletnia sportsmenka walczy o życie! Opublikowano wzruszające słowa

19-letnia utalentowana sportsmenka uległa poważnemu wypadkowi podczas sobotniego treningu. Dziewczyna walczy o życie. Wprowadzono ją w stan śpiączki farmakologicznej.

Nie żyje 16-latek! Miał być mistrzem świata…

Nie żyje nastolatek, który miał być mistrzem świata w boskie. Miał ogromny talent. Nikt nie spodziewał się jego tak szybkiej śmierci...

12-latka urodziła dziecko! Ojciec jest dumny

Nastolatka urodziła zdrową córeczkę. Ojciec dziecka, Juan Miranda-Jara nie zdawał sobie sprawy jaka kara grozi za współżycie z nieletnią. 24-latek został zatrzymany...
Szydło
Anna Dymna ma na koncie liczne role teatralne i filmowe. Kobieta w swoich życiu przeszła liczne tragedie. Mimo przykrych sytuacji zawsze walczyła do końca... Anna i Wiesław Anna Dymna przez lata była doświadczana przez życie. Wszystko zaczęło się od śmierci pierwszego męża, miłości jej życia, Wiesława Dymnego. Ukochany aktorki...