środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Syn Beaty Szydło usunięty z listy księży!

Syn Beaty Szydło usunięty z listy księży!

Od zeszłego roku nie pojawiały się nowe informacje na temat syna Beaty Szydło. Jego nazwisko zostało usunięte z listy diecezjalnych księży.

Zmiana decyzji

Jeszcze w lutym 2021 roku nazwisko Tymoteusza Szydło widniało na stronie diecezji bielsko-żywieckiej jako księdza pełniącego tam posługę. Obecnie jednak zniknął on z listy. Pracujący tam księża postanowili nie udzielać komentarza w tej sprawie. A rzecznik diecezji zasugerował, aby pytania kierować do księdza Tymoteusza lub jego adwokata.

Tak sobie zażyczył. To jest już tylko i wyłącznie jego sprawa. W naszej diecezji nie pełni posługi, nie jest u nas księdzem – mówił rzecznik diecezji ks. Mateusz Kierczak.

Kiedy syn byłej premier zadeklarował, że udaje się na urlop, jego prawnik wydał oświadczenie, w którym zdementował plotki na temat rzekomych przyczyn „wakacji” księdza Tymoteusza. Dotyczyło ono również sugestii, jakoby Szydło miał spłodzić dziecko.

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Kryzys wiary i rezygnacja

Ksiądz Tymoteusz Szydło przyjął święcenia kapłańskie w 2017 roku, a od września 2019 roku miał rozpocząć posługę w parafii pod wezwaniem św. Maksymiliana Męczennika w Oświęcimiu. Jednak w grudniu tego samego roku poinformował o swojej rezygnacji ze stanu duchownego.

Obecnie moja reputacja jako księdza jest zdruzgotana przez plotki i domysły. Z bólem stwierdzam też, że nie udało mi się pokonać kryzysu wiary i powołania – napisał duchowny.

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
Szydło
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...