Wszystkie kraje zagrożone. Świat stanie na krawędzi. Przerażająca wizja Jackowskiego

18548

Krzysztof Jackowski znowu podzielił się z Polakami swoimi wizjami. Kilka dni temu w niespełna godzinnym nagraniu jasnowidz z Człuchowa podzielił się przeczuciami dotyczącymi przyszłości. Jackowski ostrzega świat słowami: „Konflikt światowy wisi na włosku”.

Śmierć Franciszka Pieczki. Wzruszające słowa podczas pogrzebu

Wizja Jackowskiego

5 sierpnia Krzysztof Jackowski opublikował film, w którym ostrzega Polaków mówiąc, że zacznie się międzynarodowa mobilizacja. „Nie będzie to jednoznaczne, że ten konflikt natychmiast wybuchnie – będzie to tak groźna sytuacja, że w obawie przed tym konfliktem niektóre państwa zaczną się odpowiednio w stosunku do tego konfliktu przygotowywać, nazywając go już po imieniu. W niektórych państwach niektóre media czy politycy zaczną mówić o prawdziwej sytuacji na świecie i o tym, że w każdej chwili może nastąpić zagrożenie rzeczywistym konfliktem na świecie” – powiedział jasnowidz.


Litwa obawia się ataku Putina. ,,Zwiększamy bezpieczeństwo''

Jasnowidz w swoich wizjach dostrzegł chaos, który zapanuje na świecie. Według Jackowskiego na jesieni zostanie ogłoszona służba wojskowa w razie mobilizacji i w czasie wojny. „To wygląda w taki sposób jakby oni się skupiali nad czymś, o czym mniej więcej wiedzą lub dokładnie wiedzą. Oni wiedzą, że może stać się taki chaos, że będzie trzeba ludzi krótko trzymać, aby nie powstał potężny bałagan. I ludzie będą się musieli dostosowywać do pewnych konkretnych nakazów i zarządzeń, a te problemy, które teraz mamy to będą żadne problemy” – wieszczy jasnowidz.


Rosyjskie wojska przeprowadziły symulację ataku radiologicznego. Putin szykuje atak?

Krzysztof Jackowski dokładnie nie wie, jaki stan zostanie wprowadzony w Polsce, jednak sugeruje, że może to być sytuacja nadzwyczajna. ,,Ten stan będzie zrobiony po to, żeby ludzie od razu musieli się pod to stosować, żeby nie powstała żadna anarchia, żeby nie powstały żadne problemy z postawą ludzi w stosunku do tego, co będzie się kazać” – dodaje.

Nie żyją pierwsi zmobilizowani Rosjanie. Putin stracił 70 procent swojej armii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here