niedziela, 24 stycznia, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragedia! Mężczyzna zastrzelił syna!

Tragedia! Mężczyzna zastrzelił syna!

W sklepie budowlanym w Jelczu-Laskowicach doszło do strzelaniny. Mężczyzna strzelił do drugiego, jak się okazuje swojego syna. Jakie miał motywy, żeby z zimną krwią zabić swoje dziecko?

11 stycznia 2021 roku koło godzin 8 rano mężczyzna wszedł do sklepu budowlanego, wtedy jeszcze nic nie wskazywało na to, że dojdzie do tragedii. Jeden ze świadków relacjonował, że mężczyzna wszedł, wyjął broń i strzelił drugiemu gdzieś w głowę albo szyję. Postrzelony zmarł na miejscu.

Szczegóły szokują

Do zdarzenia doszło gdy sklep był otwarty, a w środku znajdowali się klienci.

Przyszedł, wyciągnął broń i strzelił mu gdzieś w tył głowy, albo w szyję – relacjonował świadek zdarzeniaJak się okazało napastnik to ojciec mężczyzny, który został postrzelony. Zamordowany miał 38 lat i od dłuższego czasu nie zamieszkiwał z ojcem, z tego co mówią znajomi mężczyźni od dłuższego czasu nie utrzymywali ze sobą kontaktów.

Sprawca korzystał z broni, na którą nie trzeba mieć pozwolenia. Obecnie trwają ustalenia jak doszło do zdarzenia. Z ustaleń portalu tuolawa.pl wynika, że nie była to pierwsza próba napaści na syna. Ojciec w przeszłości zaatakował swoją ofiarę niebezpiecznym narzędziem. W tej sprawie do sądu trafił akt oskarżenia dotyczący gróźb. Niestety 38-latek nie dożył rozprawy.

Tragiczny finał parkowania samochodu! Kierowca zabił kobietę

Nieostrożność kierowcy i nieuwaga pieszej podprowadziły do tragicznego finału. Mężczyzna potrącił przechodzącą kobietę. Ta niestety zmarła.

Jarosława Kaczyńskiego obostrzenia nie dotyczą! Łamie je na oczach wszystkich Polaków

Koronawirus szaleje, liczba zachorowań wciąż jest spora. Politycy wciąż spotykają się w Sejmie, a my co jakiś czas słyszymy, że któryś z...

Kłopoty w raju! TVN musi działać szybko i stanowczo!

Stacja telewizyjna TVN w tym roku dużo szybciej startuje ze swoją wiosenną ramówką. W ich nowej ofercie jednak nie znajdziemy zbyt wielu...

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss...

Nie żyje znany artysta! Jego prace zapamiętamy na zawsze

Smutne wieści dotarły do fanów mistrza polskiego komiksu. Nie żyje znany artysta Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł w wieku 97 lat.

Kolejne problemy ze szczepionkami! Seniorzy muszą stać w ogromnych kolejkach

W piątek od godziny 6 rano ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Okazało się, że przez problemy z infolinią osoby...