wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragedia! Mężczyzna zastrzelił syna!

Tragedia! Mężczyzna zastrzelił syna!

W sklepie budowlanym w Jelczu-Laskowicach doszło do strzelaniny. Mężczyzna strzelił do drugiego, jak się okazuje swojego syna. Jakie miał motywy, żeby z zimną krwią zabić swoje dziecko?

11 stycznia 2021 roku koło godzin 8 rano mężczyzna wszedł do sklepu budowlanego, wtedy jeszcze nic nie wskazywało na to, że dojdzie do tragedii. Jeden ze świadków relacjonował, że mężczyzna wszedł, wyjął broń i strzelił drugiemu gdzieś w głowę albo szyję. Postrzelony zmarł na miejscu.

Szczegóły szokują

Do zdarzenia doszło gdy sklep był otwarty, a w środku znajdowali się klienci.

Przyszedł, wyciągnął broń i strzelił mu gdzieś w tył głowy, albo w szyję – relacjonował świadek zdarzenia

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Jak się okazało napastnik to ojciec mężczyzny, który został postrzelony. Zamordowany miał 38 lat i od dłuższego czasu nie zamieszkiwał z ojcem, z tego co mówią znajomi mężczyźni od dłuższego czasu nie utrzymywali ze sobą kontaktów.

Sprawca korzystał z broni, na którą nie trzeba mieć pozwolenia. Obecnie trwają ustalenia jak doszło do zdarzenia. Z ustaleń portalu tuolawa.pl wynika, że nie była to pierwsza próba napaści na syna. Ojciec w przeszłości zaatakował swoją ofiarę niebezpiecznym narzędziem. W tej sprawie do sądu trafił akt oskarżenia dotyczący gróźb. Niestety 38-latek nie dożył rozprawy.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
mężczyzna
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...