środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Strzelanina na warszawskim Gocławiu! Jeden mężczyzna nie żyje!

Strzelanina na warszawskim Gocławiu! Jeden mężczyzna nie żyje!

Na warszawskim Gocławiu dzisiaj (7 maja doszło) do strzelaniny. W pralni w okolicach skrzyżowania ul. Bora-Komorowskiego z ul. Umińskiego miała miejsce awantura. Do akcji wkroczyli antyterroryści.

Strzelanina w Warszawie

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w pralni przy ulicy Bora Komorowskiego doszło do awantury między ojcem, a synem. Jeden z mężczyzn zaczął wymachiwać nożem i grozić drugiemu śmiercią. Wtedy do akcji wkroczyli policjanci.

Akcja miała dramatyczny przebieg, ponieważ policjanci musieli oddać kilka strzałów. Jeden z mężczyzn nie żyje. Już teraz wiadomo, że jest to właściciel pralni, który starł się ze swoim synem. Na miejscu pojawiła się straż pożarna, policja oraz karetka pogotowia.

Martwy płód znaleziony w oczyszczalni ścieków! Policja apeluje o pomoc

Co stało się w pralni?!

W środku budynku oraz wokół niego cały czas pracują technicy kryminalni, którzy zbierają ślady. Na ramie okna widoczna jest krew, a na stole, który znajduje się w środku znajduje się broń.

W pralni wybita jest szyba. To strażacy wybili ją, wchodząc do pralni. – Po chwili wszyscy wybiegli, a z budynku wyszedł mężczyzna w zakrwawionej koszulce z nożem w ręku – poinformował jeden ze świadków.

Wszystkie informacje nie są jeszcze potwierdzone przez policję, która pracuje na miejscu. Zapewne więcej szczegółów poznamy wkrótce.

Andrzej Duda wyśmiany! Wstyd dla Polski
ŹródłoMedia

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
strzelanina
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...