wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Odnaleziono gwałcicieli 18 latki!

Odnaleziono gwałcicieli 18 latki!

18-letnia dziewczyna została zgwałcona w sylwestra. Dzień, w którym miała się dobrze bawić i przywitać Nowy Rok stał się dla niej koszmarem. Dzięki szybkiej reakcji policji sprawca został złapany.

26-letni obywatel Ukrainy został zatrzymany przez policję. Jest on podejrzanym w sprawie gwałtu na młodej dziewczynie. Drugi obywatel Ukrainy również został zatrzymany. Pierwszy jest w areszcie, a drugi został objęty nadzorem policyjnym. Drugi mężczyzna jest podejrzewany o współudział w przestępstwie.

Do okrutnego czynu doszło w noc sylwestrową w Gliwicach. Do gwałtu doszło na imprezie w domu. Uczestniczyły w niej trzy osoby. Polka oraz dwóch obcokrajowców.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Do napaści doszło w mieszkaniu sprawcy

Na wniosek policji oraz prokuratora sąd wydał nakaz aresztowania 26-letniego obywatela Ukrainy. Dopuścił się on gwałtu na dziewczynie. Prawdopodobnie podstępem próbował zrobić dziewczynie krzywdę. Drugiego ze sprawców, również obywatela Ukrainy objęto nadzorem policyjnym.

Policja nie chce ujawniać na razie szczegółów zdarzenia. Zgodnie z Kodeksem Karnym kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat dwóch do dwunastu.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie
ŹródłoOnet

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
gwałt
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...