niedziela, 18 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Społeczeństwo Kto zaszczepi się na koronawirusa?

Kto zaszczepi się na koronawirusa?

Politycy partii PiS, PSL, Lewicy oraz KO deklarują gotowość do zaszczepienia się nową szczepionką na koronawirusa. Chcą pokazać Polakom, że szczepionka działa i dać przykład innym by poszli w ich ślady.Walka z COVID19 jest dla partii rządzącej priorytetem. Wszystkie działania, których się podejmują mają prowadzić do wygranej walki z pandemią. Jednym z tych kroków jest chęć zaszczepienia się by udowodnić, że szczepionka działa i jest to jedyna droga aby zahamować rozwijającą się nieustannie pandemię.

Szczepionka dostępna dla wszystkich?

Początkowo szczepionka miała być dostępna dla wszystkich już w styczniu przyszłego roku. W pierwszej kolejności miały być szczepione osoby starsze oraz z grupy wysokiego ryzyka. Dzisiaj wiadomo, że szczepionka pojawi się dopiero w lutym 2021 roku.

Zjednoczona prawica oraz rząd postulują aby pierwszymi zaszczepionymi były osoby z ochrony zdrowia, ponieważ to oni są najbardziej narażeni na kontakt z osobami zakażonymi na COVID19.

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!


Drugą grupą osób będę starsi. Później kolejno szczepionki miałyby dostawać osoby z grup największego ryzyka. Na końcu osoby młode i silne, które lepiej radzą sobie z przebiegiem choroby.

Szczepienia obowiązkowe

Początkowo zakładano, że szczepienia będą obowiązkowe. Miałby być wykonywane w każdej gminie tak, aby każdy mieszkaniec miał szansę się zaszczepić. Teraz jednak wiemy, że przynajmniej w początkowej fazie szczepienia będą dobrowolne. Politycy już zapowiedzieli, że będą dawać przykład swoim wyborcą i chętnie poddadzą się szczepieniu.


Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!


ŹródłoPAP

Nie żyje popularna aktorka z ,,Harrego Pottera”. Świat pogrążony w żałobie

Nie żyje jedna z najpopularniejszych aktorek z ,,Harrego Pottera''. Kobieta znana była rownież z...

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!

Prezes Orlenu Daniel Obajtek ma w zwyczaju krytykować swoich poprzedników. Okazuje się, że swego czasu znany aktor dostawał od Orlenu nie małe...

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

4-latek urządził sobie spacer ulicami Skierniewic. Maluch miał na sobie tylko pieluszkę. Miał dużo szczęścia, że kierowca ciężarówki go zauważył.

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją...

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Mogło wydawać się, że ta kobieta miała wszystko. Urodę, pieniądze i miłość. Wszystko legło w gruzach, gdy kochanek postanowił ją zabić.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią. Para kochanków spotkała się na chwile uniesienia, niestety kobieta nie żyje. Była kompletnie...
koronarirus
Nie żyje słynna dziennikarka. Kobieta zmagała się od lat z ciężką chorobą. Zmarł w wieku 61 lat, zostawiając samego zrozpaczonego męża. Nie żyje Ewa Kluczkowska 12 kwietnia po ciężkiej walce z chorobą zmarła Ewa Kluczkowska. O jej śmierci poinformował Jan Ordyński, który jest wiceprzewodniczącym Towarzystwa Dziennikarskiego oraz członkiem rady...