wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Sondaż: Polacy ocenili działania rządu w walce z koronawirusem

Sondaż: Polacy ocenili działania rządu w walce z koronawirusem

Wyniki najnowszego sondażu przeprowadzonego dla „Faktów TVN” nie przynoszą dobrych informacji dla rządzących. Ich działania podejmowane w walce z COVID-19 są przez Polaków srogo oceniane.Respondentom przeprowadzonego sondażu zadano następujące pytanie: „Jak ogólnie ocenia Pan(i) działania rządu zmierzające do ograniczenia skutków epidemii koronawirusa?”

Wyniki ankiety

Aż 57 proc. badanych źle ocenia działania rządu, który ich zdaniem, nieumiejętnie zmaga się ze zmniejszeniem liczby chorych. Ocenę pozytywną wystawiłoby władzom jedynie 38 proc. ankietowanych. Brak opinii w tej kwestii zadeklarowało 5 proc. odpowiadających.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie


Jak podkreślili reporterzy, na wynik sondażu miały wpływ ostatnie działania rządu, wśród których wymienili m.in zmieniane z tygodnia na tydzień zakazy i nakazy.

Nie bez znaczenia była także kwestia szpitala na Narodowym, który mimo tego, że powstał, do dziś pozostaje prawie pusty.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!
Źródłowp.pl

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
sondaż
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...