wtorek, 6 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Śmierć owiana tajemnicą! Zmarła młoda nauczycielka

Śmierć owiana tajemnicą! Zmarła młoda nauczycielka

Informacja o śmierci młodej nauczycielki wstrząsnęła mieszkańcami Leszna. Kobieta była zdrowa i pełna życia. Zaczęły pojawiać się pogłoski, że śmierć mogła mieć związek ze szczepieniem na koronawirusa.

Nagła śmierć

Nie żyje 36-letnia nauczycielka Zespołu Szkół Ekonomicznych. Informacja bardzo wstrząsnęła mieszkańcami Leszna szczególnie, że nic nie wskazywało na tak szybkie zakończenie życia. Pojawiły się za to pogłoski, że jej zgon może mieć coś wspólnego ze szczepieniem na koronawirusa.

Sprawę bada prokuratura, która wyjaśnia, że nie można wysuwać zbyt pochopnych wniosków. Najpierw trzeba zrobić sekcję zwłok, aby wykluczyć ewentualny udział osób trzecich oraz choroby, o których zmarła mogła nie wiedzieć.

Andrzej Duda znowu się skompromitował! Internauci wytknęli mu błąd

Wszyscy są w szoku

Jak poinformowała elka.pl Kinga Szczepaniak uczyła technologii żywienia w leszczyńskiej szkole. – Wszyscy jesteśmy w szoku, wciąż nie mogę przyjść do siebie – powiedziała dziennikarzom Irena Szynkarek, dyrektor placówki.

Mieszkańcy nie mogą uwierzyć w śmierć kobiety. Starają się sobie wytłumaczyć co mogło się wydarzyć. Dlatego powstało wiele plotek, które nijak mają się do rzeczywistości. Na razie śmierć nauczycielki jest owiana tajemnicą.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!
ŹródłoSE/elka.pl

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
śmierć
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...