piątek, 26 lutego, 2021
Godzinnik.pl Polska Śmierć na nielegalnym weselu. Zatrzymano pana młodego

Śmierć na nielegalnym weselu. Zatrzymano pana młodego

Ślub i wesele powinny być powodem do radości, a nie smutku i żałoby. Para zdecydowała się na zrobienie nielegalnej imprezy, która miała tragiczne skutki.

Nielegalne wesele

W czasie, gdy szaleje koronawirus wszystkie imprezy są odwoływane, wielu ludzi przekłada swoje śluby na inny termin. Ta para zdecydowała się jednak wyprawić wesele dla swojej rodziny nie zaważając na panujące obostrzenia.

Media donoszą o nielegalnych weselach, po których wielu ludzi umiera z powodu zakażenia koronawirusem. W okresie wakacyjnym obostrzenia zostały poluzowane, a imprezy odbywały się zgodnie z planem. Jednak obecnie mamy narodową kwarantanne i takie uroczystości są zakazane.

Matka polewała dziecko lodowatą wodą. Dziewczynka nie przeżyła!

Pan młody zatrzymany

W przypadku tego wesela nie wiemy jeszcze czy doszło do zakażenia koronawirusem, pewne natomiast jest, że zmarł jeden z gości. 50-letni mężczyzna został znaleziony nieprzytomny pod jednym z lokali w Lublinie.

Policja oraz pogotowie zostały natychmiast poinformowane o zdarzeniu. Służby po przyjeździe znalazły mężczyznę, który był cały zakrwawiony. Został natychmiast odwieziony do szpitala, gdzie zmarł po kilku godzinach. W tej sprawie zatrzymano 25-letniego mężczyznę, prawdopodobnie pana młodego.

Szkoła chciała pomóc wypożyczając laptopy, rodzice zastawili je w lombardzie!

Wesele bez bójki, to nie wesele?

Z nieoficjalnych informacji wynika, że zatrzymany został pan młody. Między mężczyznami prawdopodobnie doszło do szarpaniny. Starszy z nich upadł i uderzył głową o kostkę brukową. 25-latek zostanie przesłuchany zaraz po tym jak wytrzeźwieje.

W chwili zatrzymania 25-latek był agresywny. Czuć było od niego alkohol. Ponieważ nie pozwolił jednak przebadać się pobrana została od niego krew na obecność alkoholu i narkotyków w organizmie. – przekazał jeden z policjantów.

Przesłuchani zostaną również inni świadkowie obecni na imprezie. Na miejscu policjanci zatrzymali 6 osób, zostaną również przeanalizowane nagrania z kamer w lokalu. Sporządzono również notatkę do sanepidu, aby poinformować o nielegalnym weselu. Mężczyźnie, który prawdopodobnie jest sprawcą grozi więzienie do końca życia.

Okrutny finał miłosnego trójkąta!

Trzaskowski i Biedroń otwierają razem partię?!

Niedawno doszło do tajnego spotkania. Rafał Trzaskowski oraz Robert Biedroń umówili się na rozmowę. Nieoficjalnie mówi się, że chcą razem założyć nową...

Zła passa „Świata według Kiepskich” nadal trwa! Zmarł kolejny aktor serialu!

Zmarł kolejny wspaniały aktor. Smutne wieści o śmierci 72-latka przekazał Teatr Kalambur. Wielu z nas kojarzy go ze "Świata według Kiepskich".

Kobieta przykleiła się do drzwi w Sejmie!

Od rana w Warszawie występują utrudnienia, ponieważ odbywają się protesty ruchu klimatycznego Extinction Rebellion. Zablokowane są ulice, a jedna z aktywistek przykleiła...

Szkoła chciała pomóc wypożyczając laptopy, rodzice zastawili je w lombardzie!

Wiele szkół pracuje obecnie w trybie zdalnym. Niektóre z rodzin mają tylko jednego laptopa czy komputer w domu, inni nie mają ich...

Okrutny finał miłosnego trójkąta!

Marzena B. oraz jej mąż na pozór wydawali się szczęśliwym małżeństwem. Jednak kobieta zakochała się ponownie. Mając dość miłosnego trójkąta, razem z...

Zamordowano Polkę w Anglii! Osierociła pięcioro dzieci!

Brytyjskie media donoszą, że zamordowano Polkę. 50-latka została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Śmierć Polki w Anglii