niedziela, 24 stycznia, 2021
Godzinnik.pl Polska Policja weszła do biura znanego Polskiego przedsiębiorcy. "Policjanci zaglądali przez okno"

Policja weszła do biura znanego Polskiego przedsiębiorcy. „Policjanci zaglądali przez okno”

Dwa dni po tym, jak Sławomir Mentzen, polityk Konfrderacji, ostro skrytykował przepisy dotyczące noszenia maseczek w miejscu pracy, w jego toruńskim biurze miała miejsce policyjna kontrola.W niedzielę działacz Konfederacji napisał w sieci, że nowe rozporządzenia dotyczące maseczek w miejscu pracy jest „obrazą rządów prawa, rozumu i godności człowieka”. W wyniku zmian pracownik nie może zjeść niczego, jeśli aktualnie nie jest sam w pomieszczeniu, ponieważ nie może zdjąć osłony z twarzy.

Działania tego rządu to jest ciemnota w pełnym tego słowa znaczeniu. To są małpy, które dostały brzytwę i tną bez najmniejszego pomyślunku. (…) Żaden uczciwy człowiek nie powinien im podawać ręki. Powinno się pluć na ich widok – napisał Mentzen.Sławomir Mentzen prowadzi w Toruniu kancelarię podatkową. Kontrola policyjna miała miejsce we wtorek, kiedy ekonomista przebywał w Warszawie. O całej sytuacji dowiedział się od swoich pracowników.

Policjanci najpierw zajrzeli do biura przez okno, następnie weszli, rozejrzeli się i chcieli rozmawiać z osobą odpowiedzialną za biuro. Spisali dane pracownika i sprawdzili, czy wszyscy znajdujący się w biurze mają maseczki na twarzy.

Polityk Konfederacji jest zbulwersowany całym zajście, jednak zaznacza, że nie ma pretensji do policjantów, tylko do osób, które działania zlecają.

Według Wojciecha Chrostowskiego z toruńskiej policji, wpłynęło zgłoszenie od świadka, który poskarżył się, że w biurowcu, w którym znajduje się ta kancelaria, a także w samej kancelarii, pracownicy nie noszą maseczek. – Jednak, kiedy policjanci tam przyjechali, nie stwierdzili w tym zakresie żadnych nieprawidłowości.

ŹródłoOnet

Tragiczny finał parkowania samochodu! Kierowca zabił kobietę

Nieostrożność kierowcy i nieuwaga pieszej podprowadziły do tragicznego finału. Mężczyzna potrącił przechodzącą kobietę. Ta niestety zmarła.

Jarosława Kaczyńskiego obostrzenia nie dotyczą! Łamie je na oczach wszystkich Polaków

Koronawirus szaleje, liczba zachorowań wciąż jest spora. Politycy wciąż spotykają się w Sejmie, a my co jakiś czas słyszymy, że któryś z...

Kłopoty w raju! TVN musi działać szybko i stanowczo!

Stacja telewizyjna TVN w tym roku dużo szybciej startuje ze swoją wiosenną ramówką. W ich nowej ofercie jednak nie znajdziemy zbyt wielu...

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss...

Nie żyje znany artysta! Jego prace zapamiętamy na zawsze

Smutne wieści dotarły do fanów mistrza polskiego komiksu. Nie żyje znany artysta Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł w wieku 97 lat.

Kolejne problemy ze szczepionkami! Seniorzy muszą stać w ogromnych kolejkach

W piątek od godziny 6 rano ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Okazało się, że przez problemy z infolinią osoby...