niedziela, 18 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Policja weszła do biura znanego Polskiego przedsiębiorcy. "Policjanci zaglądali przez okno"

Policja weszła do biura znanego Polskiego przedsiębiorcy. „Policjanci zaglądali przez okno”

Dwa dni po tym, jak Sławomir Mentzen, polityk Konfrderacji, ostro skrytykował przepisy dotyczące noszenia maseczek w miejscu pracy, w jego toruńskim biurze miała miejsce policyjna kontrola.W niedzielę działacz Konfederacji napisał w sieci, że nowe rozporządzenia dotyczące maseczek w miejscu pracy jest „obrazą rządów prawa, rozumu i godności człowieka”. W wyniku zmian pracownik nie może zjeść niczego, jeśli aktualnie nie jest sam w pomieszczeniu, ponieważ nie może zdjąć osłony z twarzy.

Działania tego rządu to jest ciemnota w pełnym tego słowa znaczeniu. To są małpy, które dostały brzytwę i tną bez najmniejszego pomyślunku. (…) Żaden uczciwy człowiek nie powinien im podawać ręki. Powinno się pluć na ich widok – napisał Mentzen.

Kuzyn Kaczyńskiego opowiedział o jego tajemniczym hobby!


Sławomir Mentzen prowadzi w Toruniu kancelarię podatkową. Kontrola policyjna miała miejsce we wtorek, kiedy ekonomista przebywał w Warszawie. O całej sytuacji dowiedział się od swoich pracowników.

Policjanci najpierw zajrzeli do biura przez okno, następnie weszli, rozejrzeli się i chcieli rozmawiać z osobą odpowiedzialną za biuro. Spisali dane pracownika i sprawdzili, czy wszyscy znajdujący się w biurze mają maseczki na twarzy.

Polityk Konfederacji jest zbulwersowany całym zajście, jednak zaznacza, że nie ma pretensji do policjantów, tylko do osób, które działania zlecają.

Według Wojciecha Chrostowskiego z toruńskiej policji, wpłynęło zgłoszenie od świadka, który poskarżył się, że w biurowcu, w którym znajduje się ta kancelaria, a także w samej kancelarii, pracownicy nie noszą maseczek. – Jednak, kiedy policjanci tam przyjechali, nie stwierdzili w tym zakresie żadnych nieprawidłowości.

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!
ŹródłoOnet

Nie żyje popularna aktorka z ,,Harrego Pottera”. Świat pogrążony w żałobie

Nie żyje jedna z najpopularniejszych aktorek z ,,Harrego Pottera''. Kobieta znana była rownież z...

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!

Prezes Orlenu Daniel Obajtek ma w zwyczaju krytykować swoich poprzedników. Okazuje się, że swego czasu znany aktor dostawał od Orlenu nie małe...

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

4-latek urządził sobie spacer ulicami Skierniewic. Maluch miał na sobie tylko pieluszkę. Miał dużo szczęścia, że kierowca ciężarówki go zauważył.

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją...

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Mogło wydawać się, że ta kobieta miała wszystko. Urodę, pieniądze i miłość. Wszystko legło w gruzach, gdy kochanek postanowił ją zabić.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią. Para kochanków spotkała się na chwile uniesienia, niestety kobieta nie żyje. Była kompletnie...
Sławomir Mentzen
Nie żyje słynna dziennikarka. Kobieta zmagała się od lat z ciężką chorobą. Zmarł w wieku 61 lat, zostawiając samego zrozpaczonego męża. Nie żyje Ewa Kluczkowska 12 kwietnia po ciężkiej walce z chorobą zmarła Ewa Kluczkowska. O jej śmierci poinformował Jan Ordyński, który jest wiceprzewodniczącym Towarzystwa Dziennikarskiego oraz członkiem rady...