poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Polska Skatował własną dziewczynę na jej 18 urodzinach! Nastolatka w walczy o życie

Skatował własną dziewczynę na jej 18 urodzinach! Nastolatka w walczy o życie

Jak poinformowała policja ze Szczytna, około godziny 2.30 wpłynęło zawiadomienie o brutalnym pobiciu 18-latki. Miejsce napaści miało miejsce na urodzinach dziewczyny. Sprawcą brutalnego ataku, okazał się 19-letni chłopak solenizantki.

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Skatował własną dziewczynę

Informację przekazała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie, st., sierż., Izabela Cyganiuk. Według oświadczenia policji, zgłoszenie o napaści dotarło w nocy z soboty na niedzielę około godziny 2.30. Po przyjeździe policji ustalono, że 19-letni chłopak, pobił swoją 18-letnią dziewczynę, która to świętowała osiemnastkę.

Nie żyje znany sportowiec! Został znokautowany na gali

Ciężkie obrażenia

Na miejscu od razu zatrzymano 19-latka, a następnie osadzono go w areszcie. Dziewczynę napastnika opatrzono i jak się okazało, 18-latka została brutalnie pobita. Stwierdzono rozległe uszkodzenia twarzoczaszki, w związku z czym, została przetransportowana do szpitala. Prokuratura z uwagi na dobro 18-latki, nie zamierza ujawniać szczegółów.

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Narkotyki przyczyną?

Sprawę obecnie bada policja pod nadzorem prokuratury. Śledczy postanowili również przyjrzeć się, czy 19-latek nie był pod wpływem środków psychoaktywnych.

Mężczyzna jest studentem. To jest rzadko spotykane, by chłopak tak brutalnie pobił dziewczynę. Po jego zatrzymaniu, zabezpieczono materiał biologiczny do badań toksykologicznych pod kątem środków psychoaktywnych – poinformował prokurator.

Znany poseł PiS w żałobie! Stracił żonę przez koronawirusa
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?