środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Skandaliczne zachowanie księdza podczas Pierwszej Komunii! Duchowny postanowił przeprosić!

Skandaliczne zachowanie księdza podczas Pierwszej Komunii! Duchowny postanowił przeprosić!

Skandaliczne zachowanie księdza stało się popularne w Internecie. Duchowny podczas kazania mówił, że rodzice mają prawo uderzyć dziecko. Przyszedł czas refleksji oraz przeprosin.

„Tata i mama mają prawo dać klapsa”

W niedzielę odbyła się pierwsza komunia święta. W czasie kazania księdza proboszcza jednak za bardzo poniosło. Z jego słów jasno wynikało, że rodzice mają prawo uderzyć swoje dziecko.

Tata i mama mają prawo dać klapsa, żeby człowiek otrzeźwiał. Jak rodzice krzyczą na was i dostaniecie klapsa, to się z tego spowiadacie – mówił.

Andrzej Duda wyśmiany! Wstyd dla Polski

Oburzenie i przeprosiny

Po słowach proboszcza zawrzało. Zarówno rodzice obecni na uroczystości jak i internauci, do których dotarły słowa duchownego nie kryli swojego oburzenia.

Proboszcz oficjalnie przeprosił za swoje słowa i przyznał, że nie chciał propagować przemocy.

Bardzo żałuję tego, co powiedziałem. Kazanie było dialogowane, słowa wypowiedziałem pod wpływem chwili. Gdybym wcześniej je przemyślał, na pewno znalazłbym lepszy przykład. Chcę przeprosić wszystkie osoby, które poczuły się urażone – mówił skruszony proboszcz.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
księdza
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...