środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Skandal w TVP! "Gwiazdor publicystyki TVP" zgwałcił uczestniczkę Miss Generation 2020?!

Skandal w TVP! „Gwiazdor publicystyki TVP” zgwałcił uczestniczkę Miss Generation 2020?!

Te informacje wstrząsnęły wszystkim w świecie mediów oraz interncecie. Piotr Krysiak, który jest dziennikarzem śledczym opublikował post, w którym szczegółowo opisał swoje prywatne dochodzenie.

Gwiazdor publicystyki TVP

Dziennikarz nie zdradził nazwiska sprawcy, podał jedynie, że jest to „gwiazdor publicystyki TVP”. Podejrzenia od razu padły na Jarosława Jakimowicza, którego takie podejrzenia zbulwersowały.

Zdenerwowany Jakimowicz postanowił wydać oświadczenie, w którym zaprzecza, jakoby miał coś wspólnego z gwałtem na jednej z uczestniczek. Prezenter poinformował, że ma zamiar podjąć kroki prawne, ponieważ nadszarpnięto jego dobre imię.

Zaznaczam, że prawdą jest, iż rok temu brałem udział w imprezie Miss Generation 2020 na zaproszenie organizatora, jako gość specjalny. Jednakże opisywane zdarzenia przez Pana Piotra Krysiaka, a przekazane mu przez anonimową osobę w jego publikacji mijają się z prawdą. Podkreślam z całą stanowczością, że przedstawiona przez niego wersja wydarzeń w Hotelu Parisel Palac w Klimkach ewidentnie jest przekłamaniem, atakiem na moją osobę – napisał zbulwersowany Jakimowicz

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Co wydarzyło się podczas wyborów Miss?

Piotr Krysiak co jakiś czas szokuje media. Wydał głośne książki takie jak „Dziewczyny z Dubaju” czy „Diler Gwiazd”. Na swoim profilu Facebookowym wyjawił kolejny skandal oraz szczegóły swojego prywatnego śledztwa. Sprawa dotyczy gwałtu na jednej z uczestniczek Miss Generation 2020.

„Wracając do pokoju zauważyła idącą za nią gwiazdę publicystyki TVP INFO. Nie spodziewała się, że kiedy otworzy drzwi do pokoju – mężczyzna wepchnie ją do środka. Tam – jak powiedziała śledczym kobieta – miał ją zgwałcić” – czytamy w poście Krysiaka

Radny PO zlecił pobicie?! Jest reakcja partii!

Więcej szczegółów

Informacje wywołały ogromne poruszenie w mediach, dlatego Piotr Krysiak zdecydował się ujawnić więcej szczegółów sprawy. Wyznał, że o dowiedział się o tym przypadkowo podczas spotkania z informatorem w innej sprawie.

„Zacząłem zwykłą dziennikarską robotę. Najpierw kilka telefonów do zaufanych osób w Polsce, które mogły coś o tym wiedzieć. I, niespodzianka, wszystko zaczęło się potwierdzać. Kolejne kawałki układanki zaczynały pokazywać dość jasny obrazek. Wciąż nie znałem jeszcze szczegółów i konkretów, ale wiedziałem już, że coś jest na pewno na rzeczy. Zacząłem szukać dowodów, znajdowałem ich coraz więcej. Na koniec zadzwoniłem do samego bohatera tej historii” – powiedział dziennikarz

Krysiak nadal nie podał nazwiska sprawcy gwałtu. Niedługo zapewne dowiemy się kto wykorzystał kobietę.

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!
ŹródłoSE/WP/Onet

Ekspedientki złapane na gorącym uczynku. Teraz grozi im więzienie!

Ekspedientki z jednego z marketów z województwa Wielkopolskiego okradały swojego pracodawcę. Proceder ten trwał od blisko 3 lat.

Radny PO zlecił pobicie?! Jest reakcja partii!

Radny PO usłyszał już zarzuty prokuratorskie. Polityk oskarżony jest o zlecenie pobicia. Kroki prawne podjęli śledczy, ale także jego partia.

Tragedia! Nie żyje małżeństwo z województwa łódzkiego!

Do tragedii doszło nieopodal miejscowości Granice w województwie łódzkim. Na drodze krajowej 42 zginęło małżeństwo. Wypadek!

Maryla Rodowicz umiera? Co dzieje się z gwiazdą estrady?!

Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów.

Białoruś zaatakuje Polskę! Łukaszenko potwierdza!

Łukaszenko stwierdził, że przelała się już czara goryczy, Polska próbuje "heroizować bandytów i przestępców wojennych". Wszystko przez obchody Dnia Żołnierzy Wyklętych w...

Platforma Obywatelska pogrążona w żałobie. Nie żyje jedna z posłanek!

W Olsztynie zmarła posłanka Platformy Obywatelskiej, która była wiceprezydentem Olsztyna. Kobieta miała 63 lata. Nie żyje Anna Wasilewska...
TVP
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...