piątek, 26 lutego, 2021
Godzinnik.pl Polska Studenci na uczelniach wyższych w Polsce są atakowani... Skandal!

Studenci na uczelniach wyższych w Polsce są atakowani… Skandal!

Takiej sytuacji dawno nie było. Studenci jednej z warszawskich uczelni wyższych nie spodziewali się takiego zachowania po osobach tam zatrudnionych.

Dodaj mnie, proszę…

Dzisiaj jeden ze studentów uczelni wyższej w Warszawie dostał wiadomość od nieznajomej osoby. W treści, nadawca prosił o dołączenie do grupy na Facebook’u. Nieznana osoba chciała, aby dodano ją do konwersacji w celu uzyskania odpowiedzi na egzaminy, które miałby się właśnie tam znajdować.

Policjanci uratowali 15-latkę wiszącą na drzewie!

,,Wykładowcy zakładają fake konta”

Wiele osób już wcześniej apelowało do innych studentów o czujność, ponieważ niejednokrotnie zdarzyła się podobna sytuacja na innej uczelni w Warszawie. Mianowicie studenci sądzą, że to właśnie ,,wykładowcy zakładają fake konta i proszą, aby dodać ich na konwersacje na Messengerze, żeby zobaczyć czy studenci wysyłają sobie odpowiedzi do egzaminów”.

skandal

Wysłał zdjęcie, otrzymał odmowę

Podczas rozmowy ze studentem prosząc o dodanie do grupy na Facebook’u, nieznajomy, aby wzbudzić zaufanie wysłał ,,swoje” zdjęcie. Fotografia przedstawiała mężczyznę, który trzyma kartkę ze słowem ,,nie” i nazwiskiem profesora wykładającego zajęcia. Mężczyzna składał dodatkowo propozycje wysłania innych materiałów do egzaminów, które posiada, lecz osoba z nim korespondująca nie chciała przyjąć owej propozycji i odmówiła dodania do grupy studenckiej.

skandal

Wykładowca czy ktoś inny?

Zdania studentów na temat tego, kto zdołał się dopuścić do takiego czynu są podzielone. Niektórzy zakładają, że to wykładowcy tworzą fałszywe konta, a inni sądzą, że są to żarty ze strony osób pracujących na uczelni lub tych którzy na niej studiują.

skandal
Zdjęcie podesłane przez studenta jednej z uczelni.

Cała sytuacja jest na tyle śmieszna, że znalazła oczywiście swoje odzwierciedlenie w memach oraz zabawnych postach przygotowywanych przez studentów, którzy nie chcą dodawać podszywających się osób pod uczniów Warszawskiej uczelni.

skandal
Facebook.com / podesłane przez uczniów jednej z uczelni
skandal

Aktualizacja 21.01.2021 09:29:

Spływają do nas doniesienia oraz zrzuty ekrany rozmów z wielu innych Polskich uczelni. W jednej z podesłanych rozmów padły również propozycje współpracy i wzajemnej korzyści z dodania na grupę studentów podszywającej się osoby z pół nagim zdjęciem mężczyzny na zdjęciu profilowym.

skandal
Facebook.com / zdjęcie podesłane przez studenta
skandal
Facebook.com / zdjęcie podesłane przez studenta

Masz nagranie/zdjęcie, którym chcesz się z nami podzielić? Napisz do nas na [email protected]

Są decyzje sądu dotyczące mandatów w czasie protestów po wyroku TK

Trzaskowski i Biedroń otwierają razem partię?!

Niedawno doszło do tajnego spotkania. Rafał Trzaskowski oraz Robert Biedroń umówili się na rozmowę. Nieoficjalnie mówi się, że chcą razem założyć nową...

Zła passa „Świata według Kiepskich” nadal trwa! Zmarł kolejny aktor serialu!

Zmarł kolejny wspaniały aktor. Smutne wieści o śmierci 72-latka przekazał Teatr Kalambur. Wielu z nas kojarzy go ze "Świata według Kiepskich".

Kobieta przykleiła się do drzwi w Sejmie!

Od rana w Warszawie występują utrudnienia, ponieważ odbywają się protesty ruchu klimatycznego Extinction Rebellion. Zablokowane są ulice, a jedna z aktywistek przykleiła...

Szkoła chciała pomóc wypożyczając laptopy, rodzice zastawili je w lombardzie!

Wiele szkół pracuje obecnie w trybie zdalnym. Niektóre z rodzin mają tylko jednego laptopa czy komputer w domu, inni nie mają ich...

Okrutny finał miłosnego trójkąta!

Marzena B. oraz jej mąż na pozór wydawali się szczęśliwym małżeństwem. Jednak kobieta zakochała się ponownie. Mając dość miłosnego trójkąta, razem z...

Zamordowano Polkę w Anglii! Osierociła pięcioro dzieci!

Brytyjskie media donoszą, że zamordowano Polkę. 50-latka została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Śmierć Polki w Anglii